مقام قضایی اعلام کرد:


۶ نفر دررابطه‌با آتش‌سوزی انبار کارخانه مدیران خودرو تحت تعقیب قضائی قرار گرفتند

رئیس حوزه قضائی بخش بروات از تحت تعقیب قرارگرفتن ۶ نفر دررابطه‌با موضوع آتش‌سوزی در انبار ضایعات شرکت مدیران خودرو در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو، معین افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت: پس از کسب گزارشی مبنی بر آتش‌سوزی در قسمتی از کارخانه مدیران خودرو، بلافاصله قاضی عظیمی، رئیس شعبه دوم دادگاه عمومی بروات و معاون اینجانب در محل حادثه حاضر و تحقیقات اولیه آغاز گردید.

این مقام قضایی با اشاره به اینکه این آتش‌سوزی هیچ‌گونه آسیب انسانی در پی نداشته و صرفاً خسارت وارده مالی بوده است، افزود: دراین‌رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است و ۶ متهم تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند.

افشاری با اشاره به اینکه علت وقوع حریق در دست تحقیق و نیازمند کار کارشناسی و بررسی بیشتر است، خاطرنشان ساخت: با ورود دستگاه قضایی و همت مسئولان ارگ و کارخانه مدیران خودرو و اقدام به‌موقع و همه‌جانبه از سوی مأمورین آتش‌نشانی از شهرهای مجاور آتش سریعاً مهار گردید و از سرایت به سایر قسمت‌ها جلوگیری شد.

افشاری خطاب به مدیران کارخانه‌ها و تولیدی‌ها گفت: بایستی مسئولان کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی نکات ایمنی و تأمین امنیت کامل محیط کار را موردتوجه قرار دهند تا از بروز حوادث ناگوار مشابه پیشگیری گردد.

رئیس حوزه قضائی بخش بروات هشدار داد: در صورت محرز شدن قصور و کوتاهی در وقوع این حادثه، با مدیران و کارکنانی که مرتکب ترک فعل شده باشند برخورد قضایی خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118203
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.