5 نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند

محمد صابری رئیس اورژانس 115 از وقوع یک تصادف ساعت 23 و 4 دقیقه شب گذشته خبر داد و افزود: بر اثر برخورد شدید دو خودرو پژو پارس و رانا در بلوار هوانیروز 5 نفر به علت شدت جراحات وارد شده، قبل از رسیدن آمبولانس جان خود را از دست دادند.

وی اظهار کرد: رده سنی جان‌باختگان 10 الی 35 سال که شامل 4 زن و یک پسر بچه هستند و تمام جانباختگان سرنشینان خودروی رانا بوده و تنها مصدوم این حادثه یک زن ۵۰ ساله بوده که توسط اورژانس ۱۱۵ با حال عمومی مساعد به مرکز آموزشی درمانی شهید باهنر منتقل شد.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نیز از  حادثه دیگر که شب گذشته به وقوع پیوسته است گفت: در بزرگراه امام رضا (ع) یک دستگاه خودرو پژو پارس واژگون شد.

عسکری تصریح کرد:  تعداد مصدومین این حادثه دو نفر بوده است که ستاد فرماندهی 125 در ساعت 23و 45 دقیقه ما را از وقوع این حادثه مطلع و بلافاصله دو دستگاه خودرو امداد و نجات و اطفاء حریق این سازمان از دو  ایستگاه آتش‌نشانی به محل اعزام و 2 نفر سرنشین خودرو پژو پارس که به علت شدت حادثه در خودرو محبوس شده بودند، توسط آتش‌نشانان از بین آهن پارها خارج و اقدامات اولیه پیشگیری از حریق احتمالی هر دو حادثه توسط آتش‌نشانان انجام شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=28772
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.