جان‌باختن ۲ نفر در حادثه سقوط خودرو آفرود

به گفته سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان در سانحه سقوط یک دستگاه خودرو تویوتا آفرود در مناطق صعب العبور، ۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۱ نفر نیز مصدوم شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از جان باختن یک پدر و پسر و مجروح شدن یک نفر در سانحه واژگونی یک دستگاه تویوتا هایلوکس آفرود در مناطق صعب العبور کوهستانی شهر کرمان خبر داد.

مهدی پورامینایی در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو در مناطق صعب العبور و کوهستانی، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۸ شهر کرمان و عوامل امدادی به محل اعزام شدند.

او ادامه داد: با حضور و بررسی ماموران در محل مشخص شد، یک پدر و پسر در سانحه سقوط یک دستگاه خودرو تویوتا هایلوکس آفرود، حین گذر از مناطق صعب العبور و کوهستانی به دره جان باخته و یک نفردیگر نیز مصدوم شده است که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: استفاده از خودروهای آفرودی باید به صورت مجاز و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه باشد و علاقمندان به طبیعت می بایست ضمن گذراندن دوره های لازم، جهت عزیمت به مناطق دور از دسترس با نهادهای مرتبط هماهنگی های لازم را انجام دهند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=63350
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.