مرور رده

فناوری

درخواست‌های شهروندان از طریق پلتفرم «کرمان‌من» قابل ثبت و پیگیری است

معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی شهرداری کرمان گفت: «شهروندان می‌توانند تمام درخواست‌هایشان از شهرداری را در پلتفرم کرمان‌من ثبت کنند و در همان پلتفرم پیگیری کنند که درخواستشان در چه…
ادامه مطلب ...

ساخت مجتمع فناوری اطلاعات (برج IT کرمان)

شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمان زیرمجموعه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران باتوجه‌به مأموریت خود مبنی بر توسعه فناوری و ارتقای توان رقابت‌پذیری صنایع کوچک، در نظر دارد بر اساس…
ادامه مطلب ...

اتصال ۱۰ روستای استان کرمان به اینترنت پرسرعت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان از اتصال ۱۰ روستای استان در شهرستان‌های قلعه‌گنج، سیرجان، زرند، ارزوئیه، کوهبنان، بم، بردسیر، فاریاب و انار به اینترنت پرسرعت خبر داد.
ادامه مطلب ...

«کرمان‌من» به‌شدت ضدفساد و شفاف است

معاون برنامه‌ریزی شهرداری کرمان گفت: پلتفرم «کرمان‌من» به‌شدت ضدفساد و شفاف است؛ شهروندان می‌توانند روند و جزئیات پرونده شهرسازی خودشان را ببینند چیزی که همیشه مورد شکایت بوده است.
ادامه مطلب ...

انتقاد شدید فرهیختگان از آبروریزی پیام‌رسان ایرانی

چند روز گذشته تصویری از یک صفحه مانیتور با محتوای چت‌های گروهی در فضای مجازی و سوشال‌مدیا منتشر شد و ادعا شده بود که این تصویر متعلق به مانیتور یکی از کارشناسان پیامرسان بله است.
ادامه مطلب ...

تنها موزه تاریخ هوافضای ایران در کرمان افتتاح می‌شود

آموزشگاه کاوشگران جوان هوا فضا با هدف کشف استعداد نوجوانان و جوانان فرهیخته کرمانی و حضور در میادین بین‌المللی و ایجاد یک مکتب در حوزه هوافضای جوانان و نوجوانان شکل گرفت.
ادامه مطلب ...