برگزاری برنامه «روز کرمان» در سیزدهم اسفند

معاون فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری کرمان از برگزاری برنامه «روز کرمان» در روز سیزدهم اسفند خبر داد.

محمد جهانشاهی گفت: با توجه به شهادت سپهبد سلیمانی، برنامه «روز کرمان» و گرامی‌داشت مقام والای غزل‌سرای نامی کشور، خواجوی کرمانی، به تعویق افتاد؛ اما طی جلساتی مقرر شد این برنامه را سیزدهم اسفندماه برگزار کنیم.

به گزارش کرمان‌شهر آنلاین، او افزود: با توجه به اتفاقات غم‌انگیزی که در دی‌ماه رخ داد بسیاری از برنامه‌ها از جمله برنامۀ روز کرمان و گرامی‌داشت مقام والای غزل‌سرای نامی کشور، خواجوی کرمانی، به تعویق افتاد؛ اما در جلساتی که با بخش‌های مشارکت‌‌کننده در این برنامه‌ داشتیم، مقرر شد این برنامه را سیزدهم اسفندماه با هماهنگی میهمانان داخلی و خارجی و با حضور مردم برگزار کنیم.

معاون فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری کرمان خاطرنشان کرد: همان‌طور که قبلاً هم اعلام شده بود، این مراسم شامل برنامه‌های مختلف و متناسب با شأن این چهرۀ نامی کرمان برگزار خواهد شد و آغازی خواهد بود بر برنامه‌های زمستانی شهرداری کرمان و مهیا شدن شهر و مردم برای استقبال از بهار.

گفتنی‌ست شهرداری کرمان برنامه‌های متعددی را برای هفدهم دی‌ماه امسال که نخستین بار در تقویم «روز کرمان» نامیده شده و همزمان با روز خواجوی کرمانی نیز بود، در نظر داشت؛ اما در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی، اجرای این برنامه‌ها به تعویق افتاد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=40758
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.