به مدت یک هفته؛


حضور تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری در استان کرمان

تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نمایش «استخوان‌ماهی جادویی» به مدت یک هفته در استان کرمان حضور دارد و بیش از ۲۰ اجرا در سرتاسر استان خواهد داشت.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط‌عمومی اداره کل کانون استان کرمان، تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ۷ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در استان کرمان حضور دارد و برای بچه‌های استان نمایش عروسکی «استخوان‌ماهی جادویی» را اجرا می‌کند.

بنابر این خبر، این تماشاخانه روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و پنجشنبه در مناطق کم‌برخوردار شهر کرمان، یکشنبه در جیرفت و سه‌شنبه در بم اجرا خواهد داشت. اولین اجران آن هم روز جمعه در رفسنجان بوده است.

این در حالی است که نمایش «استخوان‌ماهی جادویی» یکی از نمایش‌های پرمخاطب کانون در سال جاری است. در خلاصه این نمایش عروسکی آمده است: «سارا فرزند بزرگ پادشاه و ملکه است و هیجده خواهر و برادر دارد. حقوق پادشاه کفاف مخارج زندگی را نمی‌دهد و ملکه نیز بیمار است. فرشته از سارا می‌خواهد تا با استخوان ماهی‌ای که در اختیارش هست آرزویی کند تا برآورده شود. اما ترجیح سارا چیز دیگری است…»

نویسندگی این نمایش بر عهده منوچهر اکبرلو است و احسان مجیدی آن را کارگردانی کرده است. سایر عوامل این نمایش عبارت‌اند از بازیگران: الهام فرج‌پور و صادق کیانی‌مقدم، آهنگ‌ساز: بهنام رحیمی، طراح صحنه: علیرضا حسین‌پور، طراح لباس: پریا علی‌محمدی، طراح نور: محمدرضا شاملوفرد، شاعر: محمدرضا کوهستانی، دستیار کارگردان: حوریه شفیعی، مدیر صحنه: ایلیا مجیدی، عکاس: زهرا نصراللهی، روابط‌عمومی: مینا بهرامی، الهه ناظری، صغری آقایاری

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=117733
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.