همایش مدیران هیئت‌های محوری و برگزیده کشور در کرمان آغاز به کار کرد

چهاردهمین همایش مدیران هیئت‌های محوری و برگزیده کشور در کرمان با شعار “حاج قاسم؛ مرد میدان ولایت” با حضور ۳۵۰ نفر از مدیران هیئت‌های محوری کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، چهاردهمین همایش مدیران هیئت‌های محوری و برگزیده کشور صبح امروز با حضور ۳۵۰ نفر از مدیران هیئت‌های محوری کشور با شعار “حاج قاسم؛ مرد میدان ولایت” در دیار شهید سلیمانی پایتخت مقاومت جهان اسلام آغاز به کار کرد.

امیر اشرفی دبیر جامعه ایمانی مشعر استان کرمان با اشاره به اینکه هر ساله قبل از ایام فاطمیه همایش مدیران هیئت‌های محوری و برگزیده کشور در قم برگزار می‌شد اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه سالگرد شهادت شهید سلیمانی قرار داریم مقرر شد که چهاردهمین همایش مدیران هیئت‌های محوری در جوار مرقد مطهر حاج قاسم سلیمانی در کرمان برگزار شود.

وی با بیان اینکه این همایش دو روزه از صبح امروز در کرمان آغاز شده است گفت: پایتخت مقاومت جهان اسلام در روزهای پنجشنبه و جمعه یازدهم و دوازدهم آذرماه جاری میزبان حدود ۳۵۰ نفر از مدیران هیئت‌های مذهبی سراسر کشور است.

دبیر جامعه ایمانی مشعر استان کرمان با اشاره به اینکه در این همایش جمعی از شخصیت‌های مطرح جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و سخنرانان کشوری و جهان اسلام سخنرانی بیان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان، رحیم آبفروش، سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، هاشم الحیدری، حاج عظیم ابراهیم‌پور، مهدی رسولی، سیداحمد عبودتیان، سعید قاسمی، حجت‌الاسلام باباخانی و وحید ملتجی، سیدحسین آقامیری، علی سرلک و تعدادی از مداحان و سخنرانان کشوری نیز در این همایش برنامه دارند.
وی با بیان اینکه حضور در بیت‌الزهرای حاج قاسم و گلزار شهدای کرمان و زیارت مرقد مطهر سید الشهدای جبهه مقاومت از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در این همایش است گفت: در این همایش کارگاه‌های تخصصی برای آموزش برگزاری هر چه بهتر برنامه‌های هیئت و تجربه گرفتن از فعالیت‌های هیئتی در سراسر کشور نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: اساتید حاضر‌ در این دوره پیرامون سه محور اصلی هیئت و حلقه‌های میانی، نقش آفرینی هیئت‌های حسینی در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و سیاست‌های برگزاری مراسمات فاطمیه(س) سخنرانی می‌کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=80818
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.