به همت دادگستری کرمان:


از بیکار شدن ۷۵۰ کارگر در یک کارخانه جلوگیری شد

با حل مشکلات یک کارخانه تولیدی و معدنی به همت دادگستری کرمان از بیکار شدن ۷۵۰ کارگر جلوگیری شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در نشست ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی کرمان، مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه اخذ مجوز‌های لازم برای واردات ماشین آلات حفاری با پیگیری دادگستری کل استان کرمان و براساس نظر مساعد سازمان صمت استان حل و زمینه تداوم اشتغال ۷۵۰ کارگر فراهم شد.

یدالله موحد، رییس کل دادگستری استان کرمان در این نشست گفت: در این نشست همچنین ضرب الاجل دو هفته‌ای برای تعیین تکلیف واحد تولید پنل‌های خورشیدی در کرمان تعیین شد.

او افزود: در این نشست همچنین مشکلات یک واحد تولیدی و معدنی در زمینه احیای پروانه اکتشاف معدن به دلیل موارد خارج از ید نیز بررسی و مصوبات لازم برای حل مشکلات این واحد تولیدی نیز انجام شد.

موحد بیان کرد: در صدد باز کردن گره‌ها و قفل‌های موجود در مسیر کار واحد‌های تولیدی هستیم و بدین منظور لازم است که در کنار ستاد استانی اجرای کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، کارگروه‌های زیرمجموعه به بررسی موضوعات و تعیین راهکار‌های حل مشکلات واحد‌ها بپردازند.

او با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی ذیل ستاد استانی اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در ابعاد حقوقی و قضایی در اتاق بازرگانی، دفتر دادستان کرمان و سازمان بازرسی، تصریح کرد: براساس منویات و پیگیری‌های مجدانه ریاست قوه قضاییه زمینه‌های بسیار خوبی برای حل مشکلات واحد‌های اقتصادی فراهم شده است.

در این نشست مقرر شد، مشکلات یک واحد تولیدی در زمینه تولید برق خورشیدی نیز در جلسات بعدی و پس از انجام بررسی‌های کارشناسی لازم مطرح و رسیدگی شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=70379
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.