اولین شعبه ارزی بانک کشاورزی در جنوب کرمان افتتاح شد

در مراسم افتتاح اولین واحد ارزی بانک کشاورزی مدیر ستادی شعب این بانک در جنوب کرمان راه اندازی این واحد ارزی را در جهت رونق تجارت و صادرات منطقه ضروری دانست و گفت: منطقه جنوب کرمان از ظرفیت های لازم در گسترس صادرات برخوردار است همان طور که به نسبت میانگین کشوری صادرات این منطقه وضعیت خوبی دارد که نتیجه تلاش فعالان این عرصه و سازمان جهاد کشاورزی است.

به گزارش کرمان نو، بابک کلانتری در سخنان خود از بازاریابی و فروش محصولات به عنوان مشکل عمده در صادرات یاد کرد و اظهار داشت در این خصوص صادرات مستقیم محصولات تولیدی خارج از فصل، و راه اندازیواحد ارزی بانک کشاورزی تسهیل کننده این امر است.
مدیر شعب بانک کشاورزی گفت : شعبه ارزی این بانک با ارایه کلیه خدمات ارزی حلقه کوچکی در فرایند تولید ، عرضه و صادرات محصولات منطقه است.
کلانتری وجود واحد ارزی در جنوب کرمان را علیرغم همجواری با شعبه ارزی مستقر در مرکز استان را به دلیل حجم تولید و صادرات در این منطقه بسیار ضروری دانست و ابراز امیدواری کرد با حمایت و توجه صادر کنندگان و فعالان این حوزه، خدمات و فعالیت این واحد نوپای ارزی در جنوب کرمان گسترش یابد وی ادامه داد: این مهم علاوه بر همیاری بازرگانان منطقه نیازمند حمایت سازمان های مریوطه مانند جهاد کشاورزی و سازمان صنعت و معدن و تجارت جنوب کرمان است.

در ادامه مراسم افتتاح واحد ارزی بانک کشاورزی امام جمعه جیرفت ضمن قدردانی از مجموعه عوامل بانک کشاورزی و در حمایت از پشتیبانی از سرمایه‌گذاران عنوان کرد: بانک کشاورزی به عنوان تنها بانک تخصصی حوزه کشاورزی با تمهیدات و تسهیلات لازم، پشتیبانی خود از سرمایه‌گذاران در نوسانات ارزی را تقویت کند.
حجت الاسلام میثم تارم با بیان اینکه نبود صنایع تبدیلی لازم و مشکلات صادرات، کشاورزان جنوب کرمان را با مشکلات عدیده‌ای مواجه ساخته است از مسوولان این حوزه خواست طرح ایجاد منطقه آزاد کشاورزی جنوب کرمان را با توجه به ظرفیت‌های موجود با جدیت دنبال کنند.
در آیین افتتاح شعبه ارزی بانک کشاورزی رییس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و رییس سازمان صنعت معدن و تجارت این منطقه در رابطه با ظرفیت های حوزه های مرتبط به خود به ایراد سخن پرداختند.

9474e171 5460 40bb aa6f 2937e1c9c955

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=78072
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.