استاندار کرمان:


شرکت‌های بزرگ نقش پیشرانی خود را در کرمان ایفا نکردند

استاندار کرمان با تاکید برآنکه باید از اعتبار شرکت‌های بزرگ در بخش‌های مختلف استفاده کرد، تصریح کرد: واحدهای بزرگ می توانند پیشران باشند و نباید پول‌هایشان در بانک‌ها سپرده باشند و این شرکت‌ها نقش پیشرانی خود در توسعه چند وجهی استان ایفا نکردند. حتی این شرکت‌ها در تامین نیازمندی‌های خودشان سرمایه‌گذاری نکرده‌اند و این یک تراژدی است. 

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، علی زینی‌وند صبح امروز هفتم اردیبهشت‌ماه در آئین تجلیل از منتخبین سی و سومین جشنواره امتنان از نخبگان و برترین‌های جامعه کار و تولید استان کرمان ۱۴۰۰ گفت: تاکید هدفمند و اقدام موثر در راستای تحقق شعار سال در همه بخش‌ها داشته باشید.

وی بیان کرد: جمعیت جوان که فرصتی بود که دارد از دست می رود به سرعت داریم از دست می دهیم و پنجره جمعیتی را از دست می دهیم.
استاندار کرمان با بیان این مطلب که می توانیم هزاران شغل با دانش می توانیم ایجاد کنیم، افزود: فرایند زیرساخت تولید باید افزایش می دادیم.
وی با تاکید برآنکه مدیران باید فهم همه جانبه مبتنی بر دانش داشته باشند، عنوان کرد: توسعه همه جانبه به اشتعال خرد و واحدهای متوسط و کوچک است.
استاندار کرمان خطاب به واحدهای تولیدی گفت: واحد تحقیق و پژوهش خود را تقویت کنید.
وی بیان کرد: موضوع اتباع خارجی یک موضوع پیچیده و چند لایه است و نوع رویکرد دولت به گونه ای است که اتباع خارجی ساماندهی خواهند شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=87793
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.