صندوق کارآفرینی امید کرمان ۶۰ میلیارد تومان از تسهیلات تبصره ۱۸ را پرداخت کرد

مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمان از پرداخت تسهیلات ۶۰ میلیارد تومانی تبصره ۱۸ برای راه اندازی ۳۸۶ طرح اشتغالزایی در این استان خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا،  یوسف پورواجد روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این تسهیلات در قالب تفاهم نامه ها با جهاد کشاورزی شمال و جنوبی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، بهزیستی، کمیته امداد، میراث فرهنگی (معاونت صنایع دستی) و پارک فناوری استان کرمان به ۳۸۶طرح اشتغالزایی پرداخته و برای ۳۲۰ نفر اشتغالزایی شده است.

به گفته پورواجد استان کرمان بیشترین پرداختی تسهیلات تبصره ۱۸ به حوزه های کشاورزی، انتقال آب، پرورش دام و طیور و غیره اختصاص داشته است.

وی خاطرنشان کرد: جوانان برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی تبصره ۱۸ می توانند به ادارات طرف قرارداد این تفاهم نامه مراجعه کنند.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان از پرداخت ۸۲ فقره تسهیلات روستایی این صندوق با اعتباری بالغ بر ۹میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد .

وی افزود: بر اساس طرح شمسا (تفاهم نامه سه جانبه صندوق کارآفرینی امید ،بنیاد برکت و خیرین استان ) در شهرستان های بردسیر و سیرجان به ۱۱۰ پرونده مبلغ پنج میلیارد و ۷۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پرداخت شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کرمان خاطرنشان کرد: بر اساس تفاهم نامه صندوق با سازمان زندان ها به ۲۹ پرونده ۲ میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=91786
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.