در ۸ماهه نخست ۱۴۰۲؛


عملکرد موفق جهان فولاد سیرجان

شرکت جهان فولاد سیرجان در ۸ماهه نخست سال جاری عملکرد موفقی در حوزه فروش، سودآوری و صادرات داشته است. درآمد فروش محصولات جهان فولاد سیرجان در ۸ماهه نخست امسال به ۱۰ هزار و ۱۹۴ میلیارد تومان رسیده است که جهش ۴۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

به گزارش کرمان‌نو، حجم فروش میلگرد شرکت جهان فولاد سیرجان در ۸ماهه نخست امسال، ۲۱۴ هزار و ۷۳۳ تن بوده است که حاکی از افزایش ۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل است و این شرکت به‌خوبی نیازهای بازار داخلی به میلگرد را تأمین کرده است.

حجم صادرات شمش فولادی شرکت جهان فولاد سیرجان نیز از ابتدای فروردین تا انتهای آبان سال جاری با جهش ۱۰۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۵۹ هزار و ۹۹۸ تن رسیده است.

این شرکت هم‌زمان باقدرت پروژه‌های بزرگ توسعه‌ای در حوزه تولید آهن اسفنجی را نیز به‌پیش برده است و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها، ظرفیت تولید آهن اسفنجی «فجهان» ۴ برابر می‌شود.

پروژه واحد احیاء مستقیم شماره ۲ جهان فولاد سیرجان با ظرفیت تولید سالانه ۱ میلیون و ۵۰ هزار تن آهن اسفنجی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین پروژه مگامدول احیاء مستقیم این شرکت با ظرفیت تولید ۱ میلیون و ۷۶۰ هزار تن در سال نیز تا پایان ۳ماهه نخست سال آینده وارد مدار خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=111742
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.