قیمت طلا و قیمت سکه امروز ۳۰ آذر ۹۸/ افزایش قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت چهار میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت چهار میلیون و ۵۳۰ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۳۴۰ هزار تومان، ربع سکه، اما ربع سکه با ۲۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۶۴ هزار تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۷۸ دلار قیمت خورد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای شنبه ۳۰ آذر با ۹۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۲ هزار ۹۴۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان افزایش یافت و ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت دلار و سایر ارز‌های بانکی در روز شنبه ۳۰ آذر ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (شنبه ۳۰ آذرماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۶۰۰ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۵۲۵ ریال ارزش‌گذاری شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=38878

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.