56 درصد از بودجه سال جاری شهرداری کرمان تحقق یافت

سیدرضا میرحسینی، مدیر روابط عمومی شهرداری کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار کرمان‌نو با اشاره به اینکه بودجه شهرداری در سال 97، نزدیک به 570 میلیارد تومان درنظر گرفته شده بود، اظهار کرد: 320 میلیارد تومان از این بودجه که معادل 56 درصد است تحقق یافت.

این در حالی است که محمد فرشاد، رئیس شورای اسلامی شهر کرمان روز گذشته در حاشیه نشست علنی شورا در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه مقدار از بودجه تعیین‌شده 97 شهرداری در سال جاری محقق شده است، به خبرنگار کرمان‌نو اعلام کرد: برای اعلام رقم محقق‌شده بودجه 97 شهرداری منتظر آمار ماه‌های بهمن و اسفند هستیم تا بتوانیم با تجمیع آن رقم محقق‌شده را اعلام کنیم، با این حال برآورد ما این است که بیش از 80 درصد این بودجه برای سال جاری محقق شده است.

حسین چناریان، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرمان نیز در این باره به کرمان‌نو می‌گوید: گزارش 9ماهه عملکرد شهرداری در خصوص بودجه 97 نشان می‌دهد 70 درصد این بودجه برای سال جاری محقق شده است. چناریان افزود: شورا برای اعلام درصد محقق‌شده بودجه 97 منتظر است تا هفته آینده در روز یکشنبه گزارش 12ماهه عملکرد بودجه از سوی شهرداری به شورا ارائه شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرمان در ادامه صحبت‌‌هایش با اشاره به وضعیت رسیدگی بودجه 98 شهرداری، تشریح کرد: لوایح درآمدی بودجه 98 از نظر ساختار و همچنین از نظر کمی و کیفی تغییر کرده و در این خصوص همکاری گسترده‌ای میان شهرداری و شورا صورت گرفته است. چناریان افزود: در حال حاضر بخش درآمدی لوایح سال آینده 540 میلیارد تومان در نظر گرفته شده ولی هنوز لوایح هزینه‌ای آن ارائه نشده است که امیدواریم هفته آینده این لوایح در جلسه شورا تصویب شوند تا بتوانیم نتیجه نهایی بودجه 98 را اعلام کنیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=24933
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.