920 پروژه هفته دولت در کرمان افتتاح می شود

حجت الاسلام محمد محمودآبادی در دومین روز از هفته دولت در آئین تجدید میثاق با شهدا یاد و خاطره شهدای مدافع امنیت و تمامیت ارضی کشور را گرامیداشت و افزود: شهدا با سیره و روش خود، چگونه زیستن در فضای اجتماعی و چگونه رعایت کردن حقوق دیگران را به ما می آموزند.
وی ادامه داد: ارزش هایی که با انقلاب اسلامی آمده، باقی مانده است و برای تداوم این ارزش ها باید تغییرات درونی، برونی و صفای اداری و فردی را مورد توجه قرار دهیم.
دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان کرمان از هفته دولت به عنوان فرصتی برای گرامیداشت ارزش ها یاد کرد و ادامه داد: اگر امروز یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر باقی مانده به دلیل فضائل اخلاقی آنها و تلاش این دو شهید گرانقدر برای خدمت هر چه بهتر به مردم بوده است.
حجت الاسلام محمود آبادی بیان کرد: اگر امروز در بین شهدا مقام والایی چون شهید مغفوری داریم به این دلیل بوده که این شهید همواره برای کمک و احیای زندگی دیگران از داشته ها و حقوق خود می گذشت.
وی با بیان این مطلب که شادی شهدا در خدمت به مردم و نظام و به ویژه خدمت به محرومان است، گفت: در چهلمین سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی باید این انقلاب را در بلوغ و ماندگاری آن یاری کنیم.
مدیرکل حوزه استاندار کرمان بر خدمت رسانی مناسب به مردم و پرهیز از بروکراسی اداری تاکید کرد و گفت: مدیر موفق فردی است که بر کل مجموعه خود مدیریت داشته باشد تا خدمت رسانی مناسبی به مردم ارائه شود زیرا در برخی موارد مدیران برخورد و روش های مناسبی برای حل مشکلات مردم دارند اما در رده های کارشناسی شاهد برخوردهای نامناسب با ارباب رجوع ها هستیم که موجب نارضایتی آنها می شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=19313
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.