مدیر سامانه یکپارچه خودروها خبر داد؛


آغاز اولین فروش خودروهای برقی از عصر امروز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت

مدیر سامانه یکپارچه خودروها از آغاز اولین طرح فروش خودروهای برقی وارداتی و هیبریدی از عصر امروز (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه) خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، مدیر سامانه یکپارچه خودروها از آغاز اولین طرح فروش خودروهای برقی وارداتی و هیبریدی از عصر امروز (یکشنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه) خبر داد و تأکید کرد که این دور از فروش چهار خودروی وارداتی شامل دو خودروی برقی، یک خودروی هیبریدی و یک خودروی بنزینی، صرفاً برای ثبت‌نام‌کنندگان مرحله اول خودروهای وارداتی که اسفندماه سال ۱۴۰۱ ثبت‌نام کرده بودند، خواهد بود و ثبت‌نام جدیدی صورت نمی‌گیرد.

مهدی تقدسی از آغاز اولین دور فروش خودروهای برقی وارداتی از عصر امروز (یکشنبه) به ایسنا خبر داد و گفت: این چهار خودروی وارد شده صرفاً برای متقاضیان دور اول (ثبت‌نامی‌های اسفندماه ۱۴۰۱) عرضه خواهد شد.

طبق اعلام مدیر سامانه یکپارچه خودروها، این مرحله از فروش خودروهای وارداتی که اولین دور از فروش خودروهای برقی است، صرفاً برای متقاضیان مرحله اول ثبت‌نام خودروهای وارداتی که اسفندماه سال ۱۴۰۱ با بلوکه کردن وجه ۵۰۰ میلیون‌تومانی در حساب وکالتی خود اقدام به ثبت‌نام کرده و نوبت‌دهی شده بودند، امکان ثبت درخواست یک خودرو از چهار خودروی عرضه شده وجود خواهد داشت.

در این دور از فروش خودروهای وارداتی، دو خودروی برقی شامل هیوندای برقی (وارد شده توسط معین خودرو) و خودروی برقی وارداتی توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو، یک خودروی هیبریدی (لاماری) و یک خودروی نیسان سانی (وارد شده توسط معین خودرو) عرضه شده است.

متقاضیان از عصر امروز (یکشنبه) تا پایان روز سه‌شنبه (۱۸ اردیبهشت‌ماه) فرصت دارند از بین چهار خودروی وارد شده، یک محصول را انتخاب کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=117972
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.