مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان در تکریم و معارفه مدیرعامل آب منطقه‌ای جدید مطرح کرد


گرم‌تر شدن ۲.۵ درجه‌ای کرمان در ۵۰ سال اخیر

مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان گفت: در ۵۰ سال گذشته استان حدود ۲.۵ درجه گرمتر شده و سرعت کاهش بارش‌های کرمان بسیار افزایش یافته است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، علی رشیدی صبح امروز ششم آذرماه در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان اظهار کرد: انتقال آب از خلیج فارس به کرمان یک افسانه بود و خوشبختانه این افسانه به واقعیت پیوست و کرمان تشنه را به دریا متصل کرد.

او خلق کردن اقدامات ماندگاری را از اهداف مدیریت دانست و بیان کرد: طرح جامع تامین آب شرب استان توسط شرکت آب منطقه‌ای کرمان تدوین شده که در این طرح برای همه مناطق استان طرح‌های تامین آب شرب پیش‌بینی شده و متناسب با این طرح‌ها، پروژه‌های بزرگی برای آبرسانی به مردم تعریف شده و با توجه به وضعیت منابع آب زیرزمینی، تامین آب شرب اکثر مناطق استان به سمت تامین از محل منابع آب سطحی و آب دریا تعریف شده است.

مدیرعامل سابق شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان عنوان کرد: در ۵۰ سال گذشته استان حدود ۲.۵ درجه گرمتر شده و سرعت کاهش بارش‌های کرمان بسیار افزایش یافته است.

او مدیریت آب را یک موضوع فرابخشی دانست و اظهار کرد: باید در استان کرمان دولت آب تشکیل دهیم و با همکاری همه دستگاه‌های مربوطه برای تکمیل زیرساخت‌های آبی تدابیری اندیشیده شود.

به گزارش ایسنا، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان نیز در این مراسم اظهار کرد: عدم مدیریت بهره‌وری آب یکی از مشکلات ماست.

او بر لزوم انتخاب مدیران از نیروهای درون سازمانی تاکید کرد و گفت: در بخش‌هایی از مناطق استان با کمبود نیروی کار مواجه هستیم.

گفتنی است: در این آیین از زحمات ۳۱ ساله علی رشیدی در صنعت آب تقدیر و حمید علیدادی‌سلیمانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب منطقه‌ای استان کرمان معرفی شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=111555
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.