دکتر قلابی در جیرفت بازداشت شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از بازداشت یک خانم دکتر تقلبی به همراه کارآموز قلابی‌اش در جیرفت خبر داد و گفت: مطب این دکتر قلابی پلمپ و تجهیزات پزشکی داخل مطب توقیف شد.

حسین سلامی اظهار گفت: در حال حاضر تعدادی از بانوان به دلیل عارضه‌های پوستی از قبیل افتادگی پلک و لب به دادسرای جیرفت مراجعه و طرح شکایت کرده‌اند.

این مقام قضائی عنوان کرد: متهمین که دو خانم دارای مدرک تحصیلی دیپلم می‌باشند که با اجاره یک واحد آپارتمان و استخدام یک منشی، به مراجعین نوبت دهی می‌کردند و روزهای چهارشنبه هر هفته از کرمان برای انجام اقدامات پزشکی به صورت غیرقانونی به جیرفت سفر می‌کردند و تقریباً متهمان روزانه بالغ بر هشت میلیون تومان درآمد داشتند.

 

سلامی گفت: پس از بازدید کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی و پلیس اطلاعات شهرستان از این مطب، مقادیر تجهیزات و دستگاه مخصوص اقدامات پزشکی کشف و توقیف شد و متهمان با دستور قضائی دستگیر و بازداشت شدند.

دادستان جیرفت اعلام کرد: طبق نظر دانشگاه علوم پزشکی، تزریق ژل و انواع آمپول‌های زیبایی و همچنین  استفاده از این تجهیزات کشف شده در این مطب  فقط بایستی توسط پزشک متخصص پوست و مو یا پزشک عمومی صورت پذیرد.

وی در خصوص شیوه کار متهمین و نحوه جذب مراجعه کننده گفت: تحقیقات تکمیلی در این رابطه  در شعبه اول بازپرسی دادسرای جیرفت ادامه دارد و افرادی از جمله یک پزشک به این دادستانی احضار شده‌اند.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=35735
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.