با حکم وزیر بهداشت؛


سرپرست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان منصوب شد

در حکمی از سوی دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر وحید محمدی شاهرخی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان منصوب شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از وزارت بهداشت، در حکم وزیر بهداشت آمده است: «خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل آید.

در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان» منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه کنید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.»

دکتر وحید محمدی شاهرخی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان است. پیش از این علی اسماعیلی ندیمی ریاست دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان را برعهده داشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=79814
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.