جزئیات راهپیمایی روز قدس در کرمان اعلام شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: راهپیمایی روز قدس کرمان از چهارراه توحید به سمت مصلای بزرگ امام علی (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، حسین انجم‌شعاع با اشاره به اینکه روز جهانی قدس؛ محور امت اسلامی، شکست خط سازش با رژیم غاصب صهیونیستی است اظهار داشت: یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری حمایت از مردم مظلوم فلسطین به عنوان قبله اول مسلمین است.

وی با بیان اینکه روز قدس برای همه مسلمانان تقدس خاصی دارد و امام خمینی (ره) همیشه حامی مردم فلسطین بودند گفت: دلیل انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس دخیل کردن همه مسلمانان و حکومت‌های اسلامی در این رویداد است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب نیز همواره بر این مهم تاکید داشتند که روز قدس باید زنده بماند و گرامی داشته شود بیان کرد: ابتکار معمار کبیر انقلاب شروعی برای حمایت همه جانبه امت اسلام از قدس و فلسطین است و روز قدس باید زمینه‌ساز حرکت‌های بعدی برای حمایت از قدس و فلسطین باشد.

وی با بیان اینکه حمایت از مظلوم بخشی از فرهنگ دینی و اسلامی ما است و وظیفه همه مسلمان است که اگر به کسی ظلم شود‌ در دفاع از مظلوم و در برابر ظالم بایستد افزود: روز قدس فرصت مناسبی است که فرهنگ حمایت از مظلوم را زنده کرده و حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان نشان دهیم .

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه امروز همه دنیا شاهد دفاع جانانه مردم مظلوم فلسطین است گفت: مردم مظلوم فلسطین سال‌ها است که با جان خود در برابر یورش وحشیانه رژیم اشغالگر قدس ایستاده و مظلومانه قتل عام می‌شوند.
وی با بیان اینکه کرمان زادگاه شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و پایتخت مقاومت اسلامی است ادامه داد: تشکیل جبهه مقاومت اسلامی حاصل سال‌ها تلاش، تدبیر و درایت شهید سلیمانی است و حاج قاسم در تجهیز گروه‌های مقاومت فلسطینی نقش بسزایی داشته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت اسلامی در برابر اسرائیل و غرب ایستاده است و این اتفاقات به طور قطع بشارت آزادی قدس شریف را می‌دهد گفت: مراسم قدس برای نشان دادن حمایت همه کشورهای اسلامی از مردم مظلوم فلسطین و ایستادگی برابر ظالم است.

وی با یادآوری سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا راهپیمایی روز قدس به صورت برگزار شد افزود: راهپیمایی امسال روز جهانی قدس در حمایت از مردم و مقاومت اسلامی فلسطین با حضور گسترده مردم در پایتخت مقاومت اسلامی برگزار می‌شود.

انجم‌شعاع با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس شهر کرمان جمعه ۹ اردیبهشت ساعت ۱۰:۳۰ صبح از چهارراه توحید به سمت مصلای بزرگ امام علی (ع) این شهر برگزار می‌شود گفت: سخنران مراسم پایانی روز قدس کرمان منوچهر متکی وزیر اسبق وزارت امورخارجه است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=87748
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.