هیات‌ اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در کرمان شکل گرفت

دبیر ستاد انتخابات استان کرمان از تشکیل هیات‌های اجرایی ریاست جمهوری در فرمانداری‌ها این استان طبق اعلام وزارت کشور خبر داد. 

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، علیار اسکندری‌نسب روز شنبه در تشریح این خبر به رسانه ها افزود: در بررسی صلاحیت نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها، نتایج در هیات‌های نظارت مرکز انجام و در ۲۱ اردیبهشت ماه به فرمانداری‌ها اعلام شد. 

وی اظهار داشت: از مجموع ۳۴۵ نامزد که در ارتباط با احراز صلاحیت نشدن خود به هیات مرکزی نظارت اعتراض کرده بودند، ۱۵۷ نفر تایید صلاحیت شدند، ۱۵۰ نفر صلاحیتشان احراز نشد و مابقی نیز به تصمیم هیات‌های اجرایی و نظارت اعتراضی نکردند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمان ابراز داشت: صلاحیت شوراهای اسلامی روستاها نیز در هیات‌های نظارت بخش‌ها در دست بررسی است و نتایج آنها تا یکم و دوم خرداد ماه توسط بخشداری‌ها به اطلاع داوطلبان می‌رسد.

اسکندری‌نسب همچنین با اشاره برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خردادماه گفت: فرمانداری‌ها براساس اعلام وزارت کشور از ۲۱ اردیبهشت ماه موظف بودند به مدت سه روز هیات‌های اجرایی ریاست جمهوری را تشکیل دهند که این کار در استان کرمان انجام شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=70569
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.