اجرای طرح ویژه ترافیکی در کرمان

تسنیم_سرهنگ علی‌اکبر نصیری از برگزاری جلسات متعدد پلیس راهنمایی و رانندگی و کارگروه ماده 18 آموزش و پرورش خبر داد گفت که این جلسات از پایان سال تحصیلی گذشته آغاز شده و در راستای ایجاد آمادگی و هماهنگی دستگاه‌های مختلف برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه اجرای طرح ویژه ترافیکی از چهارشنبه و همزمان با ورود دانش‌آموزان کلاس اول آغاز می‌شود افزود که آغاز این طرح به صورت جدی و با انسجام کامل از ابتدای مهرماه آغاز می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مرکز استان با بیان اینکه این طرح ویژه همزمان با ساعت شروع و خاتمه مدارس اجرا می‌شود تصریح کرد که طرح ویژه ترافیکی در نیمه اول مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در کرمان اجرا می‌شود.
وی از برنامه‌ریزی پلیس راهور مرکز استان و تمامی شهرستان‌های کرمان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر‌داد و افزود که پلیس راهور کرمان با آمادگی کامل و با استفاده از تمام توان پرسنلی، ستادی و ترافیکی خود آماده است.
نصیری با بیان اینکه این طرح در راستای تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای دانش‌آموزان و به منظور جلوگیری از مشکلات ترافیکی و در جهت روان‌سازی ترافیک برای تردد دانش‌آموزان اجرا می‌شود گفت که برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای کنترل سرویس مدارس و امنیت حمل و نقل دانش‌آموزان انجام شده است.
وی با اشاره به اهمیت تامین امنیت دانش‌آموزان در مسیر رفت و آمد به مدرسه افزود: «تا زمانی که خود مردم و رانندگان با ما همکاری نداشته باشند این امر محقق نخواهد شد».

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=14319
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.