اجرای طرح پازل همدلی در استان

مدیر کل بهزیستی استان کرمان با بیان این که طرح پازل همدلی در سراسر کشور در حال اجراست، گفت: در ادامه اجرای طرح پویش سراسری همدلی مومنانه ” نهضت ایران همدل” ، طرح پازل همدلی در سراسر کشور راه اندازی شده است.

عباس صادق زاده در این خصوص اضافه کرد: مبلغ تعیین شده برای هر استان جلب مشارکت  200میلیون تومان میباشد که از طریق مردم و خیرین جذب خواهد شد

وی با بیان اینکه پازل مورد اشاره با همکاری انجمن صنفی تولید کنندگان نوشت افزار، آوای پیک تحریر ایرانیان، موسسه خیریه نیک گامان و با کمک و مشارکت همه مردم ایران اسلامی  تکمیل خواهد شد گفت :  در این پویش پازل نقشه ایران با ۶۰۰ هزار قطعه که در  هر استان هم نمادهای میراث فرهنگی آن استان درابعاد ۲۰ متر در ۳۰ متر نقش بسته است برای علاقمندان، خیرین و مردم ایران اسلامی که قصد مشارکت در این پویش را دارند تهیه شده است.

صادق‌زاده اذعان داشت : خرید هر قطعه پازل به قیمت ۱۰ هزار تومان در نظر گرفته شده که  قطعات این پازل توسط مشارکت های مردمی تکمیل و با ثبت اسم تمام مشارکت‌کنندگان بر روی این قطعات به عنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران به یادگار نصب و ماندگار خواهد شد. و همچنین پازل‌های کوچک هزار قطعه ای هم از نقشه ایران توسط ادارات کل بهزیستی استان ها در سراسر کشور با همکاری تمام مسئولین استان، تمام مدیران، همه خیرین و مردم هر استان به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان تکمیل خواهد شد که معادل ریالی مشارکت جذب شده قطعات پازل اصلی هم در نقشه سایت پویش تکمیل خواهد شد.

دبیرشورای مشارکت‌های مردمی استان در مورد راه های شرکت مردم و خیرین در این طرح بزرگ بیان داشت:همه کسانی که قصد  مشارکت در  پویش بزرگ را دارند می توانند با مراجعه به سایت پازل همدلی از طریق سایت سازمان بهزیستی کشور و یا نشانی puzzlehamdeli.ir اطلاعات خود را وارد و سپس استان خود را  انتخاب کنند و یک یا چند قطعه پازل را  به نام خود ثبت و خریداری کنند تا کمکی به دانش آموزان منطقه شهری و استانی مدنظر خود در زمینه تهیه نوشت افزار انجام دهند.

وی ضمن دعوت از همه مردم جهت شرکت در طرح پازل همدلی افزود : مردم و خیرین عزیز جهت اطلاعات بیشتر میتوانند با ادارات بهزیستی شهرستان خود رایزنی نمایند.

درپایان این پازل به ابعاد ۲۵در۳۵متر به عنوان نماد مشارکت مردم ایران در مکانی عمومی در تهران نصب میشود و لوازم تحریر تهیه شده به اندازه وجه جمع شده استان تحویل بهزیستی استان مربوطه میگردد و جهت کودکان جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی استان هزینه خواهد شد

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=57807
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.