ادای احترام «رزم‌حسینی» به مقام سردار سلیمانی

وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز به مقام شامخ سردار شهید سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در گلزار شهدای کرمان ادای احترام کرد.

علیرضا رزم‌حسینی در جمع خبرنگاران گفت: حاج قاسم چهل سال همه هستی خود را فدای انقلاب و مردم کرد و محبوب و اسطوره همه مردم ایران شد.

او افزود: مقام معظم رهبری به شایستگی از سردار دلها تجلیل کردند و بهترین عبارات را که همان مکتب سلیمانی است رهبر معظم انقلاب برای این سردار بزرگ فرمودند.

وزیر صمت گفت: حاج قاسم بیش از ۴۰ سالی به انقلاب و نظام خدمت کرد و حضور در تظاهرات و مبارزات قبل از انقلاب و دوران دفاع مقدس گوشه‌ای از این مجاهدت‌های چهل ساله حاج قاسم برای انقلاب، نظام و مردم است.

او با بیان اینکه حاج قاسم خود را فدای مردم کرد و برای همه نسل‌ها باقی ماند و محبوب همه مردم ایران شد تصریح کرد: برای حاج قاسم انسان‌ها با هر لباس، جناح و سلیقه فرقی نمی‌کرد.

وی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی به عنوان افتخار ایران باقی می‌ماند و نسل‌های جدید و باید راه حاج قاسم را دنبال کنند، گفت: حاج قاسم به عنوان یک اسطوره برای همه ملت ایران باقی ماند.

رزم ‌حسینی با بیان اینکه امروز همه کرمان را به اسم حاج قاسم می‌شناسند افزود: مردم استان کرمان شرافت خود را در طول دوران دفاع مقدس و طول تاریخ نشان دادند و امروز حاج قاسم سنبل کرمان است و نام کرمان با نام حاج قاسم عجین شده است.

همزمان با سالگرد شهید سلیمانی مسوولان کشوری و لشکری برای ادای احترام به آن شهید به گلزار شهدای کرمان می‌آیند.

روز گذشته نیز وزیر اطلاعات به کرمان سفر کرده بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=61741

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.