استاندار در بازدید پروژه‌های عمرانی: از برنامه زمان‌بندی جلوتر هستیم

رزم حسینی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر کرمان از جمله میدان آزادی، گودال خشت مالها (صاروج پارس)، قلعه های دختر و اردشیر، نورافشانی و روشنایی گلزار شهدا گفته که با هماهنگی خوبی که بین مدیران استان رقم خورده تمامی پروژه‌های عمرانی شهر کرمان در دست اجراست و حتی از برنامه زمان‌بندی جلوتر هستیم.

او ضمن اشاره به صنعت گردشگری گفته بازسازی قلعه دختر و اردشیر کار بزرگی است که تا سال آینده انجام می شود و با بهره برداری از این پروژه، یک مسیر گردشگری به مسیرهای گردشگری کشور اضافه می شود.

وی خاطرنشان کرد که کرمان ظرفیت کهنی دارد و می توانیم کارهای جدیدی را شروع و اعتبار آنها را با تهاتر و راهکارهای دیگر تامین کنیم.
رزم حسینی می گوید در راستای احیاء و بهره برداری از خانه های تاریخی و قدیمی، هفت خانه قدیمی که مدتها قبل توسط میراث فرهنگی خریداری شده بود به شهرداری واگذار شده و کار مرمت این خانه ها در حال انجام است.

او بر تغییر وضعیت میدان شهدا (مشتاقیه)که در مرکز شهر است تاکید کرد.همچنین درباره اجرای فاز دوم پروژه این میدان گفت:« برای این پروژه مطالعه و کار کارشناسی شده و اکنون در شورای شهر در حال بررسی است و اگر شورا کار را سرعت دهد به زودی اجرایی خواهد شد.»

استاندار  ضمن ابراز رضایت از اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خبر از بازگشایی مسیر غربی میدان آزادی، مسیر خیابان اقبال به میدان آزادی تا ۲۲بهمن ماه جاری داد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان،معاون امور عمرانی استاندار کرمان، فرماندار کرمان، شهردار کرمان، نمایندگان و مدیران پروژه های عمرانی و جمعی دیگر از مسئولان و اهالی رسانه استاندار کرمان را در این بازدیدها همراهی کردند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=9107
1 نظر
  1. […] اضافه کرد ۶۰ درصد پروژه های ما در ردیف ضعیف و متوسط قرار دارند و به این معناست که یا […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.