فرمانده نیروی انتظامی ریگان:


انتقال نافرجام 157 کیلو تریاک در عملیات پلیس ریگان

کرمان نو – فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ریگان گفت: با اقدامات اطلاعاتی پلیس مرکز استان و عملیات ضربتی پلیس شهرستان”ریگان”از یک دستگاه خودروی پژو 157 کیلو تریاک کشف و انتقال این محموله در پوشش مسافرت خانوادگی نافرجام ماند.

به گزارش کرمان نو و به نقل از پایگاه خبری پلیس روز سه شنبه سرهنگ اسحاق دریجانی اظهار داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و دریافت گزارشی از سوی پلیس مرکز استان مبنی بر قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله موادافیونی از طریق محورهای شهرستان ریگان به دیگر نقاط استان، بلافاصله مأموران پلیس این شهرستان با همکاری ماموران پلیس شهرستان های کرمان و بم در چندین نقطه از محور”ریگان-نرماشیر” مستقر شدند.
او افزود: در همین راستا ماموران هنگام پایش محسوس و نامحسوس ترددهای این محور به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک و  دستور ایست دادند اما با افزایش سرعت و فرار آن روبرو و بلافاصله طی یک تعقیب و مراقبت ضربتی موفق شدند آن را متوقف کنند.
فرمانده انتظامی ریگان تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو 157 کیلو و 315 گرم تریاک کشف و سرنشینان این خودرو که اعضای یک خانواده بودند را دستگیر کردند که در ادامه مشخص شد این افراد قصد داشتند این محموله را در پوشش مسافرت خانوادگی به مرکز استان و دیگر مناطق کشور منتقل کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=79974
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.