بازدید مجمع نمایندگان استان از آسایشگاه گهرزمین

رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان به همراه جمعی از مسولان از آسایشگاه جانبازان این شرکت که به نام بچه های حاج قاسم نامگذاری شده است بازدید و با جانبازان قطع نخاعی دیدار کردند.

صبح روز پنجشنبه مورخ ه تیرماه ۹۹ رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان به همراه آقایان علی اکبر پوریانی مدیرعامل شرکت گهرزمین، رئیس کل دادگستری استان دادستان کرمان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و پشتیبانی گهرزمین از آسایشگاه جانبازان این شرکت دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین مدیرعامل گهرزمین همچنین گفت: در استان کرمان ۴۵ جانباز قطع نخاعی نیازمند ویلچر وجود دارد که طبق دستور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مقرر شد تعداد ۲۵ ویلچر موتوردار توسط شرکت گهرزمین و ۲۰ ویلچر دیگر نیز توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خریداری شود که ۱۰ عدد دیروز تحویل جانبازان شد و مقدمات خرید مابقی آنها نیز انجام شده که به زودی تحویل این عزیزان و قهرمانان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گهرزمین ادامه داد: در واقع، استان کرمان دارای پتانسیل های خوبی هست و ما می توانیم با استفاده از ظرفیت های استان کرمان و همچنین وحدت ملی شاهد تحولات بسیار خوبی در سطح این استان باشیم و حتی از کمیته امداد امام خمینی(ره) بی نیاز شویم.

شهباز حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد سلیمانی و همچنین تقدیر و تشکر از این اقدام قابل تحسین شرکت سنگ آهن گهرزمین گفت: اگر تمام مسئولین استان دیدگاه و روحیه آقای پوریانی را داشتند خیلی از مشکلات حل و فصل می شد.

حسن پور اظهار داشت: اگر می خواهیم مشکلات خانواده معزز شهداء و ایثارگران و مردم انقلابی حل شود باید از ظرفیت های استان به خوبی استفاده شود.

دکتر محمدرضا پورابراهیمی دیگر عضو مجمع نمایندگان استان خاطر نشان کرد: ساخت آسایشگاه جانبازان توسط شرکت سنگ آهن گهرزمین بسیار پسندیده است و ان شاء الله در تلاش هستیم مابقی مشکلات این عزیزان حل و فصل شود.

در ادامه، یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان با بیان اینکه دستگاه قضا حامی خانواده معزز شهدا و ایثارگران است عنوان کرد: امیدواریم با همت همه و حمایت دستگاه قضا، مشکلات این عزیزان حل شود.

احمد گروهی مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان نیز ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه افزود: رفتار ایثارگران که خود را خالصانه تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کردند در راستای ترویج فرهنگ ایثارگری است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=51841

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.