"محمدجواد فدایی" استاندار کرمان :


به دنبال تشکیل جلساتی که خروجی ندارند، نیستیم

استاندار کرمان گفت: مدیرانی که نمی‌توانند در جلسه پنجره واحد سرمایه‌گذاری حضور یابند، باید قبل از برگزاری جلسه اعلام کنند تا اگر مشاهده کردیم که این جلسه به حدنصاب نمی‌رسد، در هفته های آتی آن جلسه را برگزار کنیم زیرا به دنبال تشکیل جلساتی که خروجی ندارند، نیستیم.

“محمدجواد فدایی” پیش از ظهر امروز ۲۳ مهرماه در جلسه پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان کرمان ضمن حضور و غیاب مدیران حاضر در این جلسه گفت: برای این جلسه ۲۵ مدیر دعوت شده‌ بودند که ۹ مدیر حاضر،  ۱۱ معاون به جای مدیر مربوطه و ۵ مدیر نیز غایب هستند که حال باید حدیث مفصل بخوانیم از این مجمل. این نوع پنجره واحد سرمایه‌گذاری، پنجره واحدی نمی‌شود.

وی در واکنش به حضور نمایندگان تام‌الاختیار در این جلسه عنوان کرد: اگر نماینده تام الاختیار می‌توانست مشکلات را حل و مصوبات را اجرایی کند، ما با این موضوع مشکلی نداشتیم اما طبق تجربیاتی که از ۱۸ جلسه پنجره واحد در امسال، ۴۱ جلسه سال گذشته و ۶ جلسه در سال ۹۶ داشته ایم، به این نتیجه رسیده‌ایم که این روش جواب نمی‌دهد و فقط حضور مدیر در جلسه چاره ساز خواهد بود.

استاندار کرمان با انتقاد شدید از معطل ماندن صدور برخی مجوزات، اظهار کرد: چرا کاری که دو هفته باید انجام می‌شده، بیش از یک سال طول کشیده است؟ پنجره واحد سرمایه‌گذاری برای تسهیل در امر سرمایه‌گذاری است اما با این وجود انتظار نباید داشته باشیم که توسعه نیز پیدا کنیم.

وی ادامه داد: مدیرانی که نمی‌توانند در جلسه پنجره واحد سرمایه‌گذاری حضور یابند، باید قبل از برگزاری جلسه اعلام کنند تا اگر مشاهده کردیم که این جلسه به حدنصاب نمی‌رسد، در هفته های آتی آن جلسه را برگزار کنیم زیرا به دنبال تشکیل جلساتی که خروجی ندارد، نیستیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=36607
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.