تاثیرگذاری نقش فرهنگ عاشورایی در پیروزی دفاع مقدس

کرمان نو ، فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان گفت:شاخص های زیادی در دوران دفاع مقدس وجود داشت و تقارن دفاع مقدس و اربعین حسینی نشان دهنده این است که توانسته ایم با فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس را پیش برده و پیروز شویم .

به گزارش کرمان نو ،سردار عبدالرضا ناظری روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بم در بخش دهبکری بیان کرد: روحیه ایثار ،همدلی و هماهنگی بین قوای مسلح و بسیجیان دلاور در دوران پرافتخار دفاع مقدس رقم خورد و تجربیات ارزشمند  و تکرار دلاوری ها  و ایثارها قطعا امروز رمز موفقیت ما در خصوص رفع مشکلات کشورمان است .

سردار ناظری ادامه داد: در منطقه شرق استان کرمان و شرق کشور در ارتقای سطح امنیت منطقه و در موضوعات امنیتی، شاخص های دوران دفاع مقدس کاربردی بوده و امروز اثرگذار خواهند بود .

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان عنوان کرد:روحیه همدلی بین تمامی سازمان ها و نهادها وجود دارد و پیامی که از دم مسیحایی حضرت امام(ره) در آن زمان بلند شد کمک کرد تا امروز امنیتی در شأن مردم و نظام و در خور شأن و مقام مردم داشته باشیم .

او می گوید نیروی انتظامی با رویکرد اجتماعی خوب و تعامل با نهادها و سازمان‌ها در اجرای ماموریت هر سازمانی همدلی و هماهنگی لازم را دارد.

ناظری تصریح کرد: در بحث کرونا نیروی انتظامی در کنار سربازان سلامت ایستاده است زیرا تعداد افرادی که ما در مقابله با کرونا از دست دادیم با تعداد شهدای مدافع سلامت استان برابری می کند .

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان همچنین تاکید کرد:از اولین لحظاتی که فرمان ولی امر مسلمین در این حوزه صادر شد نیروی نظامی و انتظامی،سپاه ،بسیج و ارتش ورود کردند به طوری که روز چهارشنبه در مرکز استان کرمان افتتاح خط واکسیناسیون خودرویی را خواهیم داشت .

ناظری توضیح داد:نیروی انتظامی در تمامی صحنه ها حضور داشتند و زمانی که شما حماسه سیاسی 28 خرداد را می آفریدید نیروی انتظامی در خط مقدم در تامین امنیت انتخابات کمک کرد تا بدون کمترین اخلالی در نظم و امنیت انتخابات با همراهی بسیجیان برگزار شود.

به گفته او امروزه ناجا از تمامی ظرفیت ها استفاده می کند و باید در آستانه دفاع مقدس شاخص ها و ویژگی های رزمندگان آن دوران را مجدد مرور کنیم .

ناظری گفت: باید هماهنگی و همدلی بین ارتش و سپاه دو نیروی نظامی یکی تازه شکل گرفته و دیگری با انضباط خاص خود را الگو قرار دهیم .

نقش ایستگاه پلیس راه تهرود در بحث ترافیک

فرمانده انتظامی استان کرمان درباره ارتقای پاسگاه دهبکری و تهرود بیان کرد: مکاتبات لازم درباره این موضوع انجام شده است همچنین راه اندازی ایستگاه پلیس راه تهرود کمک بسیار خوبی در بحث ترافیک می کند به طوری که از ابتدای سال تاکنون در این منطقه تصادف منجر به فوت نداشتیم اما همان مجروح هم زیاد است و یک نفر هم نباید در حادثه رانندگی جانش را از دست دهد.

او در پایان گفت باید دوربین های پلاک خوان و نظارت تصویری بخش دهبکری توسعه پیدا کند

به گزارش ایرنا سردار ناظری صبح امروز جهت شرکت در مراسم اعطای سردوشی به سربازان وظیفه مرکز آموزشی شهید هادی رئیسی به شهرستان بم سفر کرده بود.

شهرستان بم در فاصله 195 کیلومتری شرق استان کرمان واقع شده است

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=77185
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.