تعیین نرخ جدید آموزش‌های فوق برنامه مدارس هیات امنایی کرمان

در شورای آموزش و پرورش استان نرخ جدید آموزش های فوق برنامه مدارس هیات امنایی تعیین شد.

به گزارش ایسنا دکتر محمجواد فدایی در شورای آموزش و پرورش استان که با تعیین نرخ جدید آموزش های فوق برنامه مدارس هیات امنایی همراه بود گفت: ارتقا خدمات آموزشی باید در اولویت مدارس باشد.

استاندار کرمان تصریح کرد: با افزایش نرخ آموزش های فوق برنامه، لازم است سطح کیفی خدمات آموزشی و پرورشی در مدارس استان ارتقا یابد.

 برپایه این گزارش، شورای آموزش و پرورش استان کرمان در جلسه شامگاه یکشنبه افزایش حداکثر 15 درصدی هزینه آموزش های فوق برنامه مدارس هیات امنایی را برای سال تحصیلی ۹۹_۹۸  تعیین کرد ضمن آنکه باید نرخ افزایش آموزش های فوق برنامه در شوراهای آموزش و پرورش هر شهرستان مطرح و حداکثر تا سقف ۱۵ درصد متناسب با شرایط شهرستان و مدارس هیات امنایی تعیین شود.

به گزارش ایسنا، روز گذشته مدیرکل امور شوراها و مناطق آزاد تجاری وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه در مدارس هیئت امنایی «شهریه» نداریم، بلکه نرخ خدمات “فوق برنامه” دریافت می‌شود گفت: بخشنامه‌ای در راستای توسعه کیفی مدارس مذکور آماده شده که اگر ارسال شود، طبق آن هر مدرسه هیئت امنایی که با مدرسه عادی تفاوتی در کیفیت و سطح برنامه نداشته باشد، مجوز هیئت امنایی‌اش لغو می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=29114
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.