تیم فوتبال شهرداری بم به خاتون بم تغییر نام داد

مدیرعامل تیم خاتون بم ضمن خرسندی از انتقال مالکیت تیم فوتبال شهرداری بم به مجتمع فراوری مس خان خاتون گفت: باید تیم محبوبیت خود را همچون ارگ بم، جهانی کند بنابر این آرمان لوگو و لباس این تیم براین اساس طراحی خواهد شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، بابک اسماعیلی در جمع حبرنگاران حمایت از بانوان را یکی از دلایلی که مدیریت این تیم را برعهده گرفته دانست و گفت: متاسفانه ورزش بانوان به صورت جدی حمایت نمی‌شوند، همچنین من هیچ گاه دید انتفاعی به این مساله نداشته و ندارم و برای من فقط مردم بم مهم هستند.

وی تصریح کرد: نگهداشتن یک تیم کار بسیار بزرگی است و با توجه به جایگاه تیم فوتبال بانوان بم امیدواریم بتوانیم تیم را در همین وضعیت حفظ کنیم.

مدیرعامل تیم خاتون بم تاکید کرد: تیم شهرداری بم یک تیم بسیار قوی و منسجم است و من فقط می خواهم از لحاظ مالی این تیم را حمایت کنم تا دغدغه‌ای در این خصوص نداشته باشند و در مسائل مدیریتی و فنی فعلا تغییراتی ایجاد نخواهم کرد.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: باوجود پیشنهادهای زیادی که به خانم جعفری سرمربی این تیم برای سرمربیگری تیم دیگری شده بود اما وی به بم ومردمش پای بند است و ارق زیادی به شهرش دارد.

وی به نقش رسانه در حمایت از تیم اشاره کرد وگفت: رسانه ها با حمایت هایشان می توانند نقش بسزایی در برنده یا بازنده شدن تیم داشته باشند.

مدیرعامل تیم خاتون بم افزود: بنده در سال اول می خواهم تیم را حفظ و نهایتا از سال دوم به درآمد زایی برسد و اگر تیم به درآمد نرسد با مشکل مواجه می شود و کاری نادرست است و در این راستا از خلاقیتم استفاده حواهم کرد.

وی به نگه داشتن واهمیت تیم فوتبال بانوان شهرداری بم اشاره کرد و حفظ آن را حیثیتی دانست و گفت: تلاش خانم جعفری برای حفظ کردن تیم و ماندن در بم ستودنی است اگر چه در سال گذشته در مقابل تیم سیرجان با شکست مواجه شدند ولی یک تیم همیشه برنده نیست گاهی هم با سقوط مواجه می شود.

اسماعیلی افزود: مجتمع مس خان خاتون در باب فوتبال بی تجربه است ولی مدیریت تیم پینت بال داتیس را هشت سال تجربه کردم و بیگانه با ورزش نیستم تیم پینت بال قهرمان آسیا و اقیانوسیه است و هنوز هم مطرح است .

وی بیان کرد: تیم بانوان یک تیم حرفه‌ای و طراز اول مطرح در کشور است و درست نیست همیشه درگیر مسایل مالی باشد، این جابجایی و واگذاری حداقل این دغدغه را از تیم مرتفع خواهد کرد و شاهد رشد و ارتقای بیش از بیش این تیم حواهیم بود.

اسماعیلی نظر خود را درمورد ورزشگاه فجر گفت: واگذاری این مجموعه بد نیست هرچند که متعلق به دولت است وهمانطور هم نگهداری آن با مشکل مواجه است و تأسیسات این مجموعه فرسوده است و نیاز به بازنگری و تعمیر زیادی دارد از جمله زمین چمن خوابگاه های که حتما باید تعمیر شوند مخصوصا زمین چمن که باید در شان فوتبالیست ها باشد.

“مرضیه جعفری ” سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم در خصو ص کاندیتوری خود در انتخابات که می ماند یا می رود گفت: هنوز تصمیم نهایی حود را در این زمینه نگرفته ام.

سر مربی تیم فوتبال شهرداری بم گفت: شهرداری بم، ۱۴ ساله از این تیم حمایت و دین خود را به ورزش بم ادا کرده است و با توجه به اینکه در مقطعی از زمان درآمد بالایی داشته و جوابگوی هزینه‌های تیم‌داری بوده است، اما امسال و چند سال گذشته با مشکلات مالی زیادی روبه رو شده و نتوانسته به خوبی به تعهداتش عمل کند و همین امر باعث شد تا به دنبال راه حل اساسی باشیم.

“جعفری” در پاسح به این سوال که علت ملحق شدن این تیم به مجتمع خان خاتون گفت: با توجه به وضعیت مالی که شهرداری بم داشت ادامه تیم داری مشکل بود و خواستم این تیم در بم بماند وامروز می بینم که تیم در کنار مجموعه خان خاتون جانی دوباره گرفته است و ادامه آن برای من باعث افتخار است و می خواهم این تیم در بم بماند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=71756
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.