جشن بزرگ ویژه کارگران شهرداری کرمان برگزار می‌شود

سید مهران عالم زاده شب گذشته در جمع پاکبانان و جمعی از مدیران شهرداری کرمان با بیان اینکه در هفته زمین پاک و روز نخست هفته کار و کارگر قرار داریم که باید از زحمات این عزیزان که برای نظافت و تمیزی شهر تلاش می‌کنند، تقدیر کرد، ادامه داد: کارگران بخش قابل توجهی از بدنه شهرداری را تشکیل می‌دهند.

به گزارش مهر، وی با اشاره به اینکه پاکبانان برای پاکیزگی شهر و محیط زیست شهری زحمات فراوانی می‌کشند که قابل تقدیر است، اظهار کرد: اما شرایط ایده آل زمانی محقق می‌شود که هر کدام از ما به عنوان یک فرد در جامعه به مسئولیت خود در قبال محافظت از طبیعت و محیط زیست و پاکیزه نگه داشتن زمین درست عمل کنیم.

شهردار کرمان ضمن اشاره به اینکه انعکاس حضور در جمع پاکبانان در محل کارشان و تقدیر از آنها باعث می‌شود که جامعه کارگری بدانند که همیشه به یادشان و قدردان زحماتشان هستیم و شرایطشان را درک می‌کنیم.

سید مهران عالم زاده با اشاره به اینکه مسافرانی که در طول سال به خصوص ایام نوروز به کرمان سفر کردند، آنچه برایشان مهم بود و به آن اشاره داشتند، تمیزی و نظافت شهر و جمع آوری زباله‌ها بود که آن را مدیون تلاش‌های شبانه روزی پاکبانان و کارگران شهرداری می‌دانیم، اضافه کرد: این تلاش‌ها سبب شده است همیشه شهر کرمان به لحاظ پاکیزگی محیط شهری شرایط مطلوب و مناسبی داشته باشد.

وی افزود: امیدوارم همه شهروندان نجیب کرمانی نیز در زمینه پاکیزه نگه داشتن محیط شهری با شهرداری کرمان همراهی کنند.

شهردار کرمان در بخش دیگری از صحبت‌های خود از برگزاری جشن بزرگ ویژه کارگران شهرداری به زودی خبر داد و افزود: طی سنوات گذشته از کارگران نمونه در چهار منطقه شهری تجلیل خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم شهردار کرمان ضمن گفتگو با پاکبانان و کسب اطلاع از مسائل و مشکلات این قشر خدوم و زحمت کش، با اهدای گل و شیرینی از تلاش‌های شبانه روزی ایشان تقدیر و تشکر کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.