جمع آوری بخاری‌های نفتی در کلیه مدارس کرمان

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست نجف‌پور فرماندار و با حضور اسکندری مدیرکل آموزش و پرورش استان، واعظی مدیرکل نوسازی مدارس استان، خطیبی شهردار، باقری بخشدار لاله زار و سایر اعضای شورای آموزش و پرورش در محل سالن کنفرانس اداره اموزش و پرورش برگزارشد .

ادیبی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر با اشاره به وجود ۱۲ هزار و ۵۰۰ دانش آموز در سال تحصیلی ۹۸_۹۹ گفت: در طی سال‌گذشته پروژه‌های آسفالت ۱۰ هزار مترمربع در ۸ مدرسه، احداث دو زمین چمن مصنوعی، نصب و راه اندازی سیستم گرمایشی شوفاژ سه مدرسه، خوابگاه دبیرستان نمونه دولتی حضرت خدیجه (س) و ساخت واحد‌های تجاری در حال تکمیل و بعضا مورد بهره براری قرار گرفته اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی از برخی از مقام ها و رتبه‌های دانش آموزان و معلمین در جشنواره‌ها خبرداد و به بیان مسائل و مشکلات در زمینه‌های پشتیبانی و اموزشی نیز پرداختند.

همچنین نجف پور فرماندار شهرستان بردسیر خواستار تکمیل و ساماندهی پروژه‌های در دست اقدام جهت افتتاح در هفته دولت شد به بیان از مشکلات برخی مدارس در تجهیز و تکمیل سیستم‌های گرمایشی با توجه به درپیش بودن فصل زمستان نیز پرداخت.
اسکندری نسب مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان همکاری و وحدت را منجر به اتفاق‌های بسیار خوب عنوان کرد اینکه این مهم به خوبی در بردسیر قابل مشاهده است.

وی افزود: مجموعه استخر دانش آموزی بردسیر یکی از بی نظیر‌ترین استخر‌های آموزش و پرورش استان با توجه به امکانات است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان سپس به لزوم ایجاد فضای پویا و با انگیزه برای دانش آموزان نیز تاکید کرد و اظهار داشت: راهبرد آموزش و پرورش تکریم معلم است که با ایجاد فضا‌های مطلوب بردسیر گامی بسیار خوب در حفظ شان معلمان برداشته شده است.

وی در پایان از جمع آوری بخاری‌های نفتی و جایگزینی سیستم گرمایشی در کلیه مدارس شهرستان نیز خبرداد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=30778
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.