حل مشکلات آبرسانی به روستاها مورد توجه قرار گیرد

مهر_ احمد آبیار با تاکید بر لزوم حل مشکلات در روستاها گفته روستاییان برای حفظ نظام کشور هزینه های بسیاری پرداختند و حضوری پررنگ در جنگ ها و بحث های ارزشی مانند مدافعان حرم دارند.
وی با اشاره به اینکه خدمت به روستاها ارزش بزرگی است گفت که بعضا در سطح مدیریتی ابا داریم که خود را روستایی و دارای فعالیت و خدماتی در سطح روستا بدانیم که دیدگاهی اشتباه است.
آبیار افزود که در برخی از دستگاه ها و سیستم های اداری در پروژه ها مشکلاتی وجود دارد و در صورت بروز این مشکلات تمام سیستم درگیر این موضوع خواهند شد.
این مسئول با اشاره به اینکه در برخی موارد در بازرسی از دستگاه ها اشکالات جدی دیده شده است، ادامه داد که در این دستگاه ها وضعیت های صوری و غیر واقعی مشاهده شده که مجبور به نظارت و کنترل جدی توسط بازرسان احساس شده است.
مدیرکل بازرسی استان گفت که باید تمامی تلاش خودمان را برای حل مشکلات روستاییان در حوزه آبرسانی علیرغم بودجه و امکانات اندک به کار گیریم.
وی با اشاره به اینکه کار کردن در روستاها بسیار سخت و با ارزش است، ادامه داد که با توجه به کمبود آب در روستاها افراد برای دسترسی به آب باید کیلومترها مسیر را طی کنند تا به آب برسند که تلاش هایی برای حل این مشکلات انجام شده و موفقیت هایی به دست آمده است.
آبیار با اشاره به اینکه در فصل تابستان فشار کاری زیادی روی دوش مدیران است، افزود که برخی از مشکلات در روستاها به دلیل پراکندگی روستاها و عدم مدیریت صحیح در مصرف آب توسط مردم است.
مدیرکل بازرسی استان کرمان ادامه داد که عمدتا نگاه به بازرسی با بدگمانی همراه بوده در حالی که باید به شکلی اعتماد یکدیگر را جلب کنیم و سوظن نداشته باشیم و اعتماد حرف اول در همکاری ها است.
وی با اشاره به اینکه در ایران حضور بازرسان در دستگاه ها برای تقویت سیستم است، گفت که اغلب تذکرات مان را درقالب نامه‌هایی به ادارات انجام می دهیم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=14265
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.