دپوی ۲۵۰۰ خودرو‌‌ در پارکینگ شورای مبارزه با مواد مخدر کرمان| صدور دستور قضایی برای تعیین تکلیف خودروها

دادستان کرمان گفت: دو هزار و ۵۰۰ خودروی موجود در پارکینگ شورای مبارزه با مواد مخدر استان کرمان باید تا پایان سال جاری تعیین تکلیف شوند.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، دادخدا سالاری صبح امروز در نشست کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با اشاره به وجود دو هزار و ۵۰۰ خودروی موجود در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار داشت: این خودرو‌ها باید تا پایان سال جاری تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان اینکه عدم تعیین تکلیف و خسارت‌های وارده به خودرو‌های توقیفی موجود در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، حاصل کارکرد غیرقابل قبول ستاد مبارزه با مواد مخدر است گفت: ما به عنوان مدافعان عدالت باید ورود جدی به این موضوع داشته باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به اینکه هر چه میزان ماندگاری این خودرو‌ها در پارکینگ‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بیشتر باشد، خسارت‌های وارده به آن‌ها نیز بیشتر خواهد بود، بیان کرد: مشکل اصلی، رسوب سنواتی خودرو‌های توقیفی در پارکینگ‌های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است.

وی با بیان اینکه سال گذشته شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر موظف به فروش هزار خودروی توفیقی بوده، تاکید کرد: در سال گذشته حدود ۴۰۰ خودروی موجود این پارکینگ فروخته شده است که روند فروش این خودرو‌ها به هیچ عنوان مطلوب نیست.
سالاری تاکید کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر باید وظیفه قانونی خود برای پیگیری موارد مربوط به تعیین تکلیف خودرو‌های توقیفی را به صورت جدی دنبال کرده و این خودرو‌ها باید تا پایان سال جاری تعیین تکلیف شوند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=80394
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.