ستاد استانی کرونا کرمان مصوب کرد؛ سرو غذا در رستوران‌ها بعد از ماه رمضان

معاون استاندار کرمان با بیان این که رستوران‌ها می‌توانند بعد از ماه رمضان سرو غذا را در محل رستوران داشته باشند گفت: فعالیت گیم‌نت‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای در کارگروهای تخصصی بررسی و نتیجه آن اعلام می‌شود.

محمدصادق بصیری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بخشی از مصوبات امروز ستاد ملی و استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار داشت: مصوبات استانی ستاد کرونا در راستای مصوبات ستاد ملی کروناست.

به گزارش تسنیم، وی با عنوان اینکه جمعه این هفته همزمان با روز قدس است گفت: مراسم روز قدس در شهرستان‌های سفید، بدون راهپیمایی برگزار شده و به صورت تجمعات و سخنرانی بوده و در پایان این مراسم قطعنامه روز قدس قرائت می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اشاره به اینکه نماز عید فطر در کل استان برگزار می‌شود افزود: نماز عید فطر امسال در تمامی مساجدی که امکان برگزاری این نماز را دارند برگزار شده و برگزاری نماز به صورت اجتماع در یک مکان را نداریم و برگزاری نماز عید فطر در مساجد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه کلاس‌های دانشگاهی علوم پزشکی به خاطر مبارزه با کرونا برگزار می‌شده گفت: کلاس‌های دروس نظری دیگر دانشگاه‌ها غیرپزشکی به صورت مجازی برگزار می‌شد و کلاس‌های عملی به صورت حضوری با مسئولیت خود دانشگاه برگزار می‌شود و امتحانات این دانشگاه‌ها در وقت معین برگزار می‌شود.

بصیری با اشاره به اینکه کنکور در وقت خودش برگزار می‌شود افزود: بازگشایی اماکن ورزشی طبق تصمیمات قبلی است و برای ورزش‌های جمعی تابع تصمیم کشوری هستیم که بعدا ابلاغ می‌شود و زمان آغاز تمرینات و برگزاری لیگ‌های دسته یک و برتر بعدا مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه رستوران‌ها می‌توانند بعد از ماه رمضان سرو غذا را در محل رستوران داشته باشند گفت: فعالیت گیم‌نت‌ها و آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای در کارگروهای تخصصی بررسی و نتیجه آن اعلام می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: نمایشگاه‌های تخصصی از آنجا که جمعیت زیادی را در بر نمی‌گیرد امکان برگزاری آنها در زمان مقرر وجود دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=49502
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.