شهروندان رفسنجانی برای تزریق دوز دوم واکسن آسترازنکا مراجعه کنند

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از کسانی که نوبت اوّل واکسن آسترازنکا را دریافت کرده اند خواست با فاصله ۸ تا ۱۲ هفته بعد از دریافت دوز اوّل جهت تزریق دوز دوّم به پایگاه واکسیناسیون مصلی این شهر مراجعه کنند.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، زهره سامره اظهار کرد: از تمامی افرادی که نوبت اوّل واکسن آسترازنکا را دریافت کرده اند درخواست داریم با فاصله ۸ تا ۱۲ هفته بعد از دریافت دوز اوّل جهت تزریق دوز دوّم به پایگاه واکسیناسیون مصلی این شهر مراجعه کنند.

وی افزود: دوز دوّم واکسن آسترازنکا را می توان بعد از گذشت ۸ هفته تزریق کرد و افرادی که حداقل ۸ هفته پیش، دوز اوّل این واکسن را دریافت کرده اند می توانند جهت تزریق دوز دوّم واکسن به پایگاه واکسیناسیون مصلی مراجعه کنند.

به گفته وی در حال حاضر این واکسن در پایگاه واکسیناسیون مصلی موجود است و متقاضیان می توانند مراجعه و آن را دریافت کنند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان افزود: همچنین انواع واکسن های سینوفارم، آسترازانکا، اسپوتنیک و برکت جهت تزریق دوز دوّم موجود است و افراد می توانند با مراجعه به مراکز آن را دریافت کنند.

سامره با اشاره به آمار واکسن تزریق شده در شهرستان های رفسنجان و انار تا امروز، خاطرنشان کرد: واکسن تزریق شده نوبت اول در رفسنجان و انار تا ۱۳ مهرماه جاری  ۱۸۲ هزار و ۲۳۵ دوز و واکسن تزریق شده نوبت دوم ۸۳ هزار و ۱۹۱ دوز است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=77843
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.