صدر‌نشینی گل‌گهر

گل‌گهر در خانه با گل دقیقه ۵۰ مهرداد آوخ برابر مهمان شیرازی خود به پیروزی رسید و فجر سپاسی را دست‌خالی راهی خانه کرد. در پایان این هفته گل‌گهر با ۴۳ امتیاز در صدر جدول ایستاد. هر چند چند بازی از هفته بیست‌و پنجم باقیست.

مس کرمان در حضور بیش از چهار هزار نفر از تماشاگرانش در زمین خودی به دیدار ملوان رفت. این دیدار برای هر دو تیم که در بالای جدول قرار دارند از اهمیت بالایی برخوردار بود.

مس با توجه به امتیاز میزبان بودن از ابتدای نیمه اول در زمین ملوان جا خوش کرده بود هر چند ملوانی‌ها هم از پس ضدحملات بر‌می‌‌ آمدند.

در دقیقه ۱۵ فرصت گلزنی احمد زنده‌روح برای مس از دست رفت. در دقیقه ۲۰ نیز ایمان صادقی با مهار ضربه مهدی دغاغله دروازه ملوان را بسته نگه داشت.

نیمه نخست بازی با برتری نسبی میزبان به پایان رسید. ملوانی‌ها در نیمه دوم خطرناک‌تر ظاهر شدند و در دقایق ۵۶ و ۵۸ تا آستانه فروریزی دروازه میزبان پیش رفتند. اما بهر تقدیر دروازه ‌ها همچنان بسته ماند.

در دقیقه ۸۰ بازی شانس با مس و کیانوش میرزایی یار نبود و موقعیتی عالی برای مس از دست رفت. این دوتیم بالای جدولی به نفع دیگر رقبای صدر نشین تن به تساوی دادند.هر کدام با یک پله سقوط مواجه شدند. اکنون ملوان با ۴۳ امتیاز در رده سوم و مس‌کرمان با ۴۱ امتیاز در رده چهارم ایستادند.

مس رفسنجان در مازندران به دیدار نساجی رفت و با دریافت دو گل دست‌خالی به خانه برگشت. مس ‌رفسنجان جایگاه دهم جدول را با ۳۴ امتیاز در اختیار دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=10347
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.