محدودیت‌ها ترافیکی محورهای استان کرمان در ۱۳ فروردین اعلام شد

فرمانده پلیس‌راه شمال استان کرمان گفت: محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در محورهای پرتردد سراسر استان در روز ۱۳ فروردین اعمال می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، سرهنگ علی رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن روز طبیعت اظهار داشت: در این راستا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی در محورهای پرتردد سراسر استان در روز ۱۳ فروردین اعمال می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت توجه رانندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین به این موارد و احتیاط کامل در ترددها بیان کرد: همزمان با ۱۳ فروردین در محور انار- شهربابک – سیرجان به سمت بندرعباس و بالعکس تا ابتدای حوزه استحفاظی استان هرمزگان تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ تا ساعت ۲۴:۰۰ ممنوع است.

فرمانده پلیس‌راه شمال استان کرمان ادامه داد: به همین ترتیب تردد انواع تریلر و کامیون به استثناء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در محور “سیرجان – بافت” و بالعکس و همچنین در محور “دارزین – دهبکری” و بالعکس و همچنین محور”کرمان- شهداد- نهبندان” و بالعکس تا ابتدای حوزه استحفاظی استان خراسان جنوبی و محور “کرمان – کوهپایه” و بالعکس از ساعت ۷ الی ۲۴:۰۰ ممنوع خواهد بود.

وی بیان کرد: بر همین اساس در محور “کرمان – شهداد” تا روستای سیرچ و بالعکس نیز در مورخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۷ تا ۱۲:۰۰ از سمت کرمان به سمت سیرچ یک طرفه و همچنین از سمت سیرچ به سمت کرمان نیز از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۲۲:۰۰ تردد به صورت یک طرفه انجام می‌شود.
وی افزود: در محور “کرمان- کوهپایه” و بالعکس نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۱۲:۰۰ از سمت کرمان به سمت کوهپایه یک طرفه و همچنین از سمت کوهپایه به سمت کرمان نیز از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰ تردد به صورت یک ‌طرفه خواهد بود.

رضایی گفت: در محور مهم و پر تردد “دارزین- دهبکری” و بالعکس نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۰۷:۰۰ تا ۱۲:۰۰ از سمت دو راهی دارزین(محور بم) به سمت دهبکری یک‌طرفه و همچنین از سمت دهبکری به سمت محور بم (دو راهی دارزین) از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۲:۰۰ به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86857
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.