مدیر جهانی مرسدس بنز در کرمان: کیفیت استانداردسازی نمایندگی کرمان ما را شگفت زده کرد

مارکوس کلین مدیر شبکه توزیع جهانی شرکت دایملر و مرسدس به همراه آندرس بکس مدیر خدمات جهانی مرسدس به اتفاق مدیران شرکت ستاره‌ی ایران نماینده‌ی رسمی مرسدس بنز در ایران از گروه خودرویی برادران دلیلی، تنها نمایندگی رسمی این شرکت در جنوب شرق ایران که در شهر کرمان واقع شده‌است بازدید کردند.
در این بازدید مارکوس کلین هدف از این سفر را اینگونه تشریح کرد : حضور من و آقای آندراس از اشتوتگارت و بالاترین بخش مدیریتی بنز در اینجا نشان‌می‌دهد که کشور ایران و گسترش خدمات مرسدس در آن تا چه میزان برای ما اهمیت دارد.
وی افزود: دپارتمان ما به طور تخصصی در زمینه‌ی بازارهای خارج از اروپا فعال است و در همین زمینه ما به همراه نماینده‌ی خود شرکت ستاره مشغول پیدا کردن شرکائی در مناطق مختلف ایران هستیم.
وی تصریح کرد: برای مشتریان مرسدس داشتن یک نمایندگی نزدیک محل زندگی‌شان بسیار اهمیت دارد و از آن مهم‌تر اینکه مردم باید بتوانند به نماینده‌ی مرسدس در منطقه‌ی خودشان اعتماد کنند،‌چرا که عملکرد نماینده‌ی ما در محل درواقع نمایشگر چهره‌ی ما در آن منطقه‌ی جغرافیایی است.
مدیر شبکه‌ی توزیع شرکت دایملر ادامه داد: به همین دلیل به کشورهای مختلفی سفر می‌کنیم تا نمایندگان را از نزدیک ببینیم.
وی ادامه داد: ما در حال سفر به سرار ایران هستیم و با دیدن کیفیت فعالیت شرکای جدیدمان در کرمان به شدت انگیزه پیدا کردیم.
وی گفت: این نمایندگی کاملا مطابق با استانداردهای جهانی بنا شده و کیفیت وسایل تعمیر و ابزارآلات کار در مرکز خدمات ایشان کاملا مارا سورپرایز کرد،کف تعمیرگاه آنقدر تمیز بود که می‌توان مستقیما از روی آن غذا خورد!
مارکوس کلین یاآور شد: نمایندگی کرمان از نظر امنیت و کیفیت برای کسانی که در آن کار می‌کنند هم دقیقا مطابق استانداردهای اروپا ساخته شده است.
این مدیر بین‌المللی شرکت دایملر ادامه داد: ظاهر پرسنل در این نمایندگی بسیار خوب بوده و همه لباس توصیه شده‌ی مرسدس بنز را به تن داشتند و این مساله اهمیت زیادی دارد چرا که خریدار، با حضور در چنین مکانی احساس می‌کند که اینجا با مدیریتی منظم و با پرستیژی در سطح مرسدس بنز مواجه است و قاعدتا خدماتی هم که دریافت می‌کند با همان کیفیت که از مرسدس بنز انتظار می‌رود، خواهد بود.
مدیر بخش جهانی خدمات کمپانی بنز ادامه داد: خوشبختانه انبارهای خوب و کاملا کاربردی برای قطعات و لوازم یدکی داریم و در این انبارها فقط لوازم یدکی اصلی مرسدس بنز نگهداری می‌شود و این مساله‌ی مهمی‌است برای ما که مشتری بهترین کیفیت ممکن را دریافت کند و بداند که هرچند که اگر از نمایندگی بنز خرید کند شاید هزینه‌ی بیشتری نسبت به بازار بپردازد اما در قبال این هزینه‌ی بیشتر مسلما کالایی را دریافت می‌کند که بالاترین کیفیت و استاندارد را دارد.
مارکوس کلین یاد آور شد: تکنیسین‌های ایرانی برای کار در بخش خدمات پس از فروش نمایندگی‌های مرسدس بنز کاملا آموزش می‌بینند و هر نمایندگی یک دستگاه عیب‌یاب کامپیوتری خواهد داشت که به وسیله‌ی آن می‌توانند به صورت آنلاین به سیستم‌های ما در دفتر مرکزی اشتوتکارت متصل شوند تا پروسه‌ی عیب‌یابی که بسیار پر اهمیت است به دقت انجام شود،
وی ادامه داد: اگر قطعه‌ی مشکل‌دار در نمیایندگی و یا تهران موجود نباشد در همان لحظه‌این امکان را دارید که از طریق سیستم مستقیما برای اشتوتکارت سفارش گزاری کنید تا در اسرع وقت ارسال گردد.
این مدیر جهانی بنز که در نمایندگی کرمان این شرکت سخن می‌گفت یادآور شد: پیشرفت‌های بسیار زیادی در خودرو و به تبع آن در بخش خدمات پس از فروش رخ‌داده که برای مشتریان موقعیت بهتری به وجود آمده تا مطابق سلیقه و نیاز خود از سری‌های مختلف بنز انتخاب کنند و مطمئن باشند که با حضور در نمایندگی‌های رسمی از بهترین کیفیت خدمات بهرمند می‌شوند.
این مدیر شرکت بنز خبر داد: مذاکرات خود را با شرکت ایران‌خودرو دیزل برای تولید خوردوهای تجاری سنگین ادامه می‌دهیم و امیدواریم به نتایج مثبتی برسیم تا بتوانیم مونتاژ این‌گونه خودروها را در ایران آغاز کنیم.
مارکوس کلین مدیر جهانی شرکت دایملر در پایان درباره‌ی ایران و احساساتش به کشورمان چنین گفت: قبل از هر چیز بواسطه‌ی علاقه‌ای که غذا پختن به عنوان یک تفریح دارم کتاب‌هایی درباره‌ی ادویه‌های بسیار خوبی که از ایران به اروپا می‌آمده خواندم و برای مثال پسته‌ی ایران در آلمان علاقمندان فروانی دارد و درنتیجه پیشاپیش به این سرزمین علاقه داشتم و اما از زمانی که درگیر مسائل مرسدس بنز بودم از علاقه‌ی مردم ایران به محصولات این کمپانی خبر داشتم و جالب اینجاست که محبتی دو طرفه از دیرباز بین مرسدس بنز و مردم دوست‌داشتنی و مهمان‌نواز ایران بوده و هست و ما بسیار خوشحالیم که پس از پایان ۶ سال گذشته که کلیه روابط ما با شرکت ستاره و مشتریان ایرانی ما قطع شده بود، حالا دوباره می‌توانیم آن روابط را از سر بگیریم و خیلی خوشحالم که برادران دلیلی این نمایندگی با کیفیت را در این منطقه از ایران برای مشتریان بنز سامان دادند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=198

نظرات بسته شده است.