معاون نزاجا: ۷۰۰ هکتار از اراضی ارتش برای تامین مسکن مردم واگذار شد

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش بالاترین آمار واگذاری اراضی برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در کشور دارد که در این زمینه ۷۰۰ هکتار اراضی مهم این نهاد در کشور برای تامین مسکن واگذار شد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایرنا، امیر سرتیپ دوم میرفرامرز حسینی روز سه شنبه در آیین افتتاح ۳۹۶ واحد مسکونی ارتش در کرمان افزود: ۱۵۰ هزار واحد مسکونی سهم ارتش از طرح اقدام ملی مسکن است که امیدواریم با حرکت جهادی ارتش، از آن بی نصیب نمانیم.

وی با اشاره به تاثیر مسکن برای کارکنان دستگاه های اجرایی و رفع مشکلات مردم اظهار داشت: امیدواریم مسئولان به این حوزه توجهی خاص داشته باشد و از آن حمایت کنند، ۶۰ درصد سهم سبد خانوار در حوزه مسکن است و زندگی بدون مسکن دشوار است.

معاون مهندسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: مسکن در حوزه های اجتماعی تاثیرات دیگری دارد و ۱۱ تا ۱۳ درصد اشتغال کشور در حوزه مسکن است.

۲۳ هزار واحد مسکونی در کشور افتتاح می‌شود

رئیس تاسیسات ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: مسکن دغدغه امروز خانوارهای ایران است لذا این مشکل نیروی ارتش با مقام معظم رهبری مطرح شد که اذن لازم برای تهاتر واحدهای مسکونی را گرفتیم و در این خصوص شیوه‌ای جدید در احداث منازل سازمانی ارتش بکار گرفته شد.

امیر سیدعبدالرحیم موسوی افزود: هدف گذاری برای احداث ۲۳ هزار واحد مسکونی در کشور انجام و تاکنون ۶ هزار واحد آن در شهرها و استان ها افتتاح شده و این آمار تا پایان سال جاری به ۱۲ هزار واحد مسکونی خواهد رسید که حاصل زحمات و تلاش های تیم مهندسی و فرماندهان نظامی است.

وی ادامه داد: با این اقدام دغدغه افراد را کاهش می‌دهیم و پرسنل ارتش نیز با سکونت در این منازل ماموریت خود را به صورت مطلوب انجام می‌دهند.

رئیس تاسیسات ستاد کل نیروهای مسلح کشور با اشاره به بهره برداری از این سرمایه نزاجا عنوان کرد: املاک ما در حال تبدیل شدن به احسن هستند و با بهره برداری با روش مناسب و کارشناسی امیدواریم بتوانیم اثربخشی را داشته باشیم.

در این آیین از دست اندرکاران اجرای پروژه ساخت مسکن ارتش قدردانی شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=80712
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.