معاون اول رئیس‌جمهور به استان کرمان سفر می‌کند

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدائی افزود: اسحاق جهانگیری به منظور افتتاح چندین طرح و پروژه مهم صنعتی و عمرانی روز دوشنبه یکم بهمن ماه ۹۷ به استان کرمان سفر می کند.

وی تصریح کرد: معاون اول رئیس جمهور طبق برنامه برای افتتاح پروژه گازرسانی به مناطق جنوب و شرق استان، ظهر دوشنبه وارد فرودگاه جیرفت خواهد شد.

وی ادامه داد: با افتتاح متمرکز پروژه گازرسانی به شهرهای جیرفت، نرماشیر، فهرج، شهرک های صنعتی جیرفت و بم با اعتباری بالغ بر پنج هزار و ۱۷ میلیارد ریال، زمینه بهره مندی مردم جنوب و شرق استان از نعمت گاز فراهم می شود.

فدائی اظهار داشت: افتتاح پست های برق جنوب و غرب استان شامل شهرستان های جیرفت، کهنوج و بافت و با اعتبار هزار و ۷۸۰ میلیارد ریالی از دیگر برنامه های روز اول سفر جهانگیری به جنوب استان خواهد بود که این پروژه ها به صورت متمرکز در جیرفت افتتاح می شود.

استاندار کرمان ادامه داد: افتتاح پروژه آب رسانی و تأمین آب شهر جبالبارز با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال برنامه پایانی سفر معاون رئیس جمهور به جنوب استان است.

استاندار کرمان با اشاره به برنامه های روز دوم سفر جهانگیری به استان کرمان افزود: معاون اول رئیس جمهور صبح سه شنبه دوم دی ماه برای افتتاح پروژه فولادسازی میدکو با ظرفیت یک میلیون تن و با سرمایه گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی به شهرستان بردسیر سفر می کند.

وی گفت: افتتاح گندله سازی بوتیای ایرانیان میدکو با ظرفیت ۲.۵ میلیون تن و سرمایه گذاری ۲۰ هزارمیلیارد ریالی و همچنین افتتاح فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب کرمان با اعتبار ۴۹۸ میلیارد ریالی بخش دیگری از برنامه های جهانگیری در شهر کرمان خواهد بود.

فدائی با اشاره به برنامه معاون رئیس جمهور برای شرکت در مجمع ملی جوانان کشور اظهار داشت: نخستین مجمع ملی جوانان کشور با حضور جهانگیری در شهر کرمان برگزار می شود.

این مجمع با حضور ۲۴۰ جوان از سراسر کشور در قالب پنل ها و کمیسیون های تخصصی، انتخابات مجمع و همایش اصلی به میزبانی شهر کرمان برگزار می شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=23493
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.