نگاه ویژه شرکت گهرزمین به بخش توسعه‌ای

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین صبح امروز در نشستی صمیمی مدیر عامل شرکت سنگ آهن گهرزمین با معاونین و مدیران این شرکت دیدار کرد.

وحید میرزایی گفت: همیشه تغییرات،مثبت است و باعث پویایی و تحرک یک مجموعه است.

او افزود: شرکت گهرزمین با تقویت فضای صمیمی و همدلی به کار و فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی اضافه کرد: متاسفانه بحث شیوع ویروس کرونا یکی از عوامل تاثیر گذار بر روند تولید بود که امیدواریم این عقب افتادگی ها در تمامی حوزه ها جبران شود.

او همچنین جایگاه نیروی انسانی را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: باتوجه به اینکه فعالیت در بخش معدن دارای سختی کار خاصی می باشد، باید به نیروی انسانی نگاه ویژه ای داشت و نگاه من یک دیدگاه مدیریت عملیاتی و اجراییاست.

میزایی افزود: امیدوارم در مسیر پیش رو بتوانیم تمرکز کاری مدیریت مجموعه را در سایت سیرجان داشته باشیم.

وی با اشاره به برنامه های توسعه ای این شرکت گفت: امیدواریم علاوه بر نگاه ویژه در بخش توسعه ای، در مدل توسعه ای مناطق محروم نیز نقش موثری را داشته باشیم.

او تاکید کرد: باید بتوانیم با تلاش و ایجاد زیرساخت ها، برنامه های مناسبی را در بحث محرومیت زدایی اجرا کنیم.

وی گفت: یکی از سیاست های جدی مدیریت جدید، بحث شفاف سازی خواهد بود تا بتوان با رعایت حقوق افراد، همه موارد را بصورت شفاف ارائه نمود.

مدیرعامل گهرزمین در پایان با اشاره به انتصابات جدید خاطرنشان کرد: امید است تمامی همکاران با دوستانی که مسئولیت های جدید را به عهده گرفته اند کمال همکاری را داشته باشند.

وی گفت: تمامی پیشرفت های مجموعه گهرزمین حاصل تلاش تمامی همکاران است و جا دارد از مدیرعامل سابق بخاطر تلاش هایی که در جهت توسعه شرکت گهرزمین داشتند تقدیر و تشکر کنم.

همچنین مهندس محمد بهنیا معاون اداری و پشتیبانی نیز ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت بواسطه حسن اعتماد وی عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم با توانی مضاعف و انگیزه ای دو چندان در راستای اهداف شرکت عمل نماییم.

در ادامه، مدیران بخش های مختلف شرکت گهرزمین ضمن ارائه گزارشی از حوزه مدیریت خود به طرح مهمترین مشکلات و موانع واحدهای مربوطه پرداختند.

همچنین پس از پایان این نشست مدیر عامل گهرزمین و جمعی از مدیران گهرزمین از خط در حال احداث گندله سازی این شرکت بازدید نمودند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=55744

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.