پیام مشترک امام جمعه و استاندار کرمان به مناسبت اکرام ایتام

امام جمعه کرمان و استاندار کرمان به مناسبت روز ملی تکریم خیرین و هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام پیامی صادرکردند.

به گزارش کرمان نو، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان به مناسبت روز ملی تکریم خیرین و هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام پیام مشترکی صادر کردند.

متن پیام به شرح ذیل است:

پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) اوج انفاق و بخشش را در حق مستمندان و افراد بی بضاعت و ایتام داشتند و امروز بسیاری از خیران و نیکوکاران با تاسی از بزرگان دین، راه انفاق و بخشش را انتخاب کرده و سعادت دنیا و آخرت را برای خود رقم می‌زنند.

هفته اطعام نیارمندان و اکرام ایتام برای همه کسانی که دل در گرو محبت و نوعدوستی دارند فرصتی برای کمک و یاری هموطنان نیازمند، بنیان گذاشتن و تداوم امور خیر در ابعادمختلف و کمک‌های مومنانه است.

خیران و نیکوکاران استان کرمان نیز در عرصه‌های مختلف مدرسه سازی، سلامت، امنیت، فعالیت‌های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و عام المنفعه در سطح کشور نمونه و پیشگام هستند و با همت بلند آن‌ها به ویژه از زمان شیوع بیماری کرونا کار‌های مهمی انجام و جلوه‌های افتخارآمیزی از بخشش مخلصانه ثبت گردید.

اینجانبان ضمن تبریک میلاد پر خیر و برکت امام حسن مجتبی (ع) و روز ملی تکریم خیران با توجه به اینکه امسال دومین سال پیاپی درگیری کشور با ویروس منحوس کرونا است که اقشار مختلف مردم تحت تاثیر این مسئله قرار گرفته اند، امیدواریم با تداوم حرکت‌های نیکوکارانه و خداپسندانه که برکت و گسترش رزق آن وعده قطعی الهی برای اهل ایمان و تقواست، گوشه‌ای از مشکلات نیازمندان واقعی مرتفع گردد.

حسن علیدادی سلیمانی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

علی زینی وند
استاندارکرمان

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=69566
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.