«کودک آزاری» بیشترین موضوع تماس با سامانه ۱۲۳ در استان

به گزارش ایسنا، لیلا اسمعیلی با اعلام این خبر و با بیان اینکه غفلت و بی توجهی به فرزندان بیشترین نوع از انواع کودک آزاری در استان کرمان می باشد گفت: کودک آزاری با ۲۵۵۶ تماس تلفنی رتبه اول تماس ها در خط ۱۲۳ را به خود اختصاص داده است.

اسمعیلی در ادامه اظهار  کرد: اختلافات خانوادگی با ۱۲۹۷ مورد تماس در رتبه دوم تماس های ۱۲۳ قرار گرفته که اغلب این اختلافات از اعتیاد ، مشکلات اقتصادی و نداشتن مهارتهای زندگی ناشی می شود.

وی کودکان کار با ۱۲۹۴ تماس تلفنی با خط ۱۲۳ را در جایگاه سوم تماس های صورت گرفته با اورژانس اجتماعی کرمان دسته بندی کرد و افزود : متاسفانه کودکان کار و خیابانی اغلب برای تامین معیشت خود و خانواده به خیابان ها سرازیر می شوند که در استان کرمان در یک اقدام بین بخشی حضور این کودکان به طور محسوسی در سطح خیابان ها کاهش یافته است .

رییس اورژانس اجتماعی کرمان در پایان در رتبه بندی آمار سایر تماس ها گفت: همسر آزاری با ۵۲۸، افکار خودکشی و اقدام به آن با ۴۲۶، فرار از منزل دختران با ۱۳۷، زنان و دختران آسیب دیده با ۱۲۹، زوجین متقاضی طلاق با ۱۱۶، معلول آزاری با ۵۳، اختلال هویت جنسی با ۱۴ تماس به ترتیب در رتبه های  چهارم تا یازدهم این تماس ها قرار گرفته اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

÷ 5 = 1