۳ جلسه ارتباط مردم با مسئولان انتظامی استان کرمان در هفته ناجا برگزار می‌شود

سرپرست بازرسی فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به برگزاری مستمر جلسات ارتباط مستقیم مردم با پلیس در سامانه ۱۹۷ از برگزاری سه جلسه ارتباط مردم با مسئولان انتظامی استان در هفته ناجا خبر داد.

به گزارش کرمان نو ره نقل از ایسنا، سرهنگ”محسن جوزا” امروز ۱۴ مهرماه با تبریک فرارسیدن هفته ناجا گفت: جلسات ارتباط مستقیم مردم با مسئولان انتظامی در طول سال به صورت حضوری و تماس شهروندان با سامانه ۱۹۷، به طور مستمر و ماهیانه در مرکز استان و تمام شهرستان ها برگزار و زمان برگزاری آن ها نیز به شهروندان اطلاع رسانی می شود.

وی افزود: در همین رابطه طی هفته ناجای امسال سه جلسه ارتباط مستقیم مردم با فرمانده انتظامی استان کرمان و دیگر معاونان در دفتر نظارت همگانی واقع در خیابان شهید ناصر فولادی جنب پلیس آگاهی برگزار خواهد شد که نشست اول از ساعت ۱۴ تا ۱۵ روز ۱۷ مهرماه جاری با حضور فرمانده انتظامی استان و رییس هسته گزینش خواهد بود.

جوزا تصریح کرد: نشست بعدی نیز دوشنبه ۱۹ مهرماه با حضور فرمانده انتظامی استان و سرپرست پلیس راهور از ساعت ۱۴ تا ۱۵ برگزار می شود و زمان نشست سوم نیز پس از هماهنگی در طول هفته ناجا اعلام خواهد شد که شهروندان می توانند برای پیگیری مسائل و موضوعات مرتبط با حوزه ماموریتی پلیس در این جلسات حضور یابند و موارد خود را به طور مستقیم با مسئولان انتظامی در میان بگذارند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=77864
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.