مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:


۴۲ هزار دانش آموز رای اولی در استان کرمان پای صندوق‌های رأی می‌روند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه ۴۲ هزار دانش آموز رای اولی در استان کرمان به پای صندوق های رأی می روند بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، “احمد اسکندری نسب” در نشست شورای معاونان آموزش و پرورش استان کرمان بر ایجاد زمینه مناسب جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها توسط فرهنگیان تاکید کرد و افزود: با توجه به اعتماد عمومی مردم به جامعه فرهنگی، فرهنگیان به عنوان مرجع باید ضمن توجیه لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات نسبت به تشویق دانش آموزان رای اولی برای شرکت در انتخابات اقدام کنند.

وی از راه اندازی پویش دانش آموزی رای اولی ها در استان خبر داد و گفت: پوستر این پویش در مدارس نصب شده و در قالب این پویش از دانش آموزان خواسته شده که در زمینه انتخابات عکس، مستند یا خاطرات خود را ارسال کنند.

اسکندری نسب با بیان اینکه بیش از ۱۴۲۰ مدرسه استان کرمان محل اخذ صندوق های اخذ رای هستند، تصریح کرد: حدود ۷۰ درصد عوامل اجرایی انتخابات نیز فرهنگی هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آموزش و پرورش استان تولیدات محتوایی در ارتباط با رای اولی ها را از اواخر فروردین تولید و در شبکه شاد و در کانال های مختلف دانش آموزی بارگذاری کرده است.

وی تصریح کرد: ایجاد شور و شوق حضور در انتخابات، تولیدات محتوایی از فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری و نظرات دانش آموزی از جمله اقدامات آموزش و پرورش استان در این راستا بوده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=72112
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.