کرونا تهدیدی جدی است

رشیدی نژاد، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تهدید کرونا جدی است و باید همچنان بر این جدیت پافشاری کرد و همراهی مردم در بخش های مختلف مهم است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در مراسم تجلیل از مدافعان حوزه سلامت که به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط قرارگاه منطقه ای جنوبشرق ارتش برگزار شد، اظهار کرد: آنچه که صورت می گیرد انجام وظیفه است و از کسانی که این مراسم را برگزار کرده اند، قدردانی می کنم.

وی افزود: همکاران ما در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و تهدیدی جدی هستند که علیه سلامت ملت ایجاد شده و ما انجام وظیفه می کنیم و این جلسات روحیه همکاران ما را تقویت و مسئولیت ما را دو چندان می کند.

رشیدی نژاد تصریح کرد: از روزهای ابتدائی شیوع ویروس پیوندی بین همه کسانی که می توانند خدمت و همراهی کنند با همکاران حوزه بهداشت و درمان در مجموعه استانی شکل گرفت و ارتباطات خوبی با جامعه روحانیت، قوه قضائیه، نیروهای مسلح و … داشتیم و موجب شد وضعیت استان کرمان در جایگاه نسبتا مطلوبی در مبارزه با کرونا قرار بگیرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تهدید کرونا جدی است و باید همچنان بر این جدیت پافشاری کرد و همراهی مردم در بخش های مختلف مهم است.

وی با اشاره به اینکه در استان کرمان ۲۳ بیمارستان داریم، افزود: همه همکاران چه در بخش دولتی و خصوصی به سهم خود در مقابله با بیماری کرونا خدمت و جانفشانی کرده اند و اخیرا یکی از همکاران بسیار با اخلاق و خوب ما در بیمارستان علی بن ابی طالب راور را از دست دادیم و این همکار عزیز که ساکن تهران و بیش از یک سال در استان کرمان همکار ما بود، به جمع شهداء پیوستند.

رشیدی نژاد تصریح کرد: امیدواریم با کمک خداوند بر این بیماری پیروز شویم و ما به عنوان سربازان کوچک این جبهه سربلند شویم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=56205

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.