رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان کرمان خبر داد:


تعطیلی آموزش حضوری برخی از مدارس استان کرمان به علت بارش باران و برف

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان کرمان گفت: آموزش حضوری برخی از مدارس استان کرمان به علت بارش باران و برف شدید و آب‌گرفتگی معابر فردا دوشنبه هفتم بهمن تعطیل و آموزش از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان کرمان مهران باهری با اعلام این خبر افزود: فردا دوشنبه هفتم اسفندماه جاری مدارس شهر کرمان در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل و آموزش از طریق فضای مجازی پیگیری می‌شود.
او از تعطیلی آموزش حضوری در تمامی دوره تحصیلی در شهرستان کوهبنان خبر داد و افزود: در پی بارش برف و باران و احتمال یخ‌زدگی معابر، آموزش حضوری مدارس منطقه فیض‌آباد، بخش کوهساران و روستاهای خورند، ریحان، بغیجان از توابع شهرستان راور در روز دوشنبه هفتم اسفند تعطیل شد و آموزش از طریق مجازی پیگیری می‌شود.
باهری از تعطیلی آموزش حضوری مدارس دوره ابتدایی شهرستان زرند نیز خبر داد و بیان کرد: مدارس مناطق دشتخاک و سربنان از توابع این شهرستان نیز در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل اعلام شد.
رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس دوره ابتدایی و متوسطه اول شهرستان رفسنجان و تعطیلی مدارس بخش سرچشمه در تمامی دوره‌های تحصیلی خبر داد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115651
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.