رییس اورژانس کرمان جزییات مرگ یک دانشجوی دختر دانشگاه باهنر را تشریح کرد


سقوط یک دانشجوی دختر از طبقه سوم خوابگاه دانشگاه باهنر

رییس مرکز اورژانس کرمان ضمن اعلام مرگ یک دانشجوی دختر دانشگاه شهید باهنر طی شامگاه سه‌شنبه جزییات این واقعه را توضیح داد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، سیدمحمد صابری رییس مرکز اورژانس کرمان صبح چهارشنبه درباره‌ی این اتفاق گفت: ساعت ۲۱:۳۸ دیشب نخستین تماس با ۱۱۵ گرفته شد که اعلام کردند یکی از دانشجویان دختر از طبقه سوم خوابگاه به پایین سقوط کرده است.
او افزود: عوامل اورژانس وقتی به محل رسیدند مشاهده کردند دانشجوی دختر که سن او ۲۴ سال اعلام شده به علت شدت صدمه وارده به سر در نتیجه سقوط از ارتفاع جان باخته، هیچ واکنش و علایم حیاتی نیز ندارد.
صابری گفت: پیکر این دانشجو توسط اورژانس همان دیشب به بیمارستان افضلی‌پور در کنار دانشگاه انتقال یافت.
او بیان کرد: برخی از دیگر دانشجویان خوابگاه و هم‌خوابگاهی‌های او در جریان حضور عوامل اورژانس در محل اظهار داشته‌اند که این دانشجو خودش را به پایین پرتاب کرده است و تحقیقات عوامل متولی در این زمینه در جریان است تا جزییات بیشتری درباره علت و انگیزه این اقدام احصا شود.
یکی از مدیران دانشگاه نیز در پاسخ به خبرنگار ایرنا بابیان اینکه بررسی‌های تکمیلی در جریان است اظهارداشت که بررسی دوربین‌های محل تایید کرده که دانشجوی دختر خودش را به پایین پرت کرده است.
این دختر دانشجو اهل خراسان رضوی بوده، در رشته دامپزشکی و در مقطع کارشناسی ارشد درس می‌خوانده. هنوز انگیزه این فرد از این اقدام مشخص نیست.
لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=111319
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.